Заочне навчання

 

 

 

 

Абітурієнти, що поступають на заочну форму навчання для здобуття рівня вищої освіти бакалавр, зараховуються на підставі результатів ЗНО.

Строк навчання на заочному відділенні за рівнем вищої освіти бакалаврів - 4 роки, за рівнем вищої освіти магістрів - 2 роки (Розглядається питання про скорочення терміну навчання до 1,5 років у 2016/2017 навчальному році), спеціалістів - 1 рік (набір студентів за ОКР спеціаліст у 2016/2017 році на факультеті проводитися не буде).

Вартість навчання для студентів заочної форми навчання на контрактній основі: - 8940 гр. на рік; для спеціалістів - 12470, магістрів - 15480. Розглядається питання про зміни вартості навчання: вартість навчання в наступному році для бакалаврів буде знижено, можливо, до рівня минулого року; для магістрів вартість навчання складатиме 15480 грн за весь термін навчання. Суму оплати можна проводити у будь якому порядку: за рік, за півроку, за семестр, за місяць - 10 місяців (але при умові оплати і за наступний місяць).

Навчання на заочному відділенні відбувається частково за дистанційною технологією. Це означає, що близько 80% навчальних дисциплін на 1 курсі буде вивчатися за допомогою комп’ютерів; на другому курсі - 50%, на третьому - до 20%. Студенти будуть одержувати від викладачів навчальні завдання, які необхідно буде виконати в певний термін для отримання оцінки. Знання студентів оцінюються при виконанні різних завдань, поточних та підсумкових тестів. Дистанційна система навчання на факультеті психології вводиться з 2013/14 навчального року. В наступних навчальних роках частка дистанційного навчання буде збільшуватися.

Для студентів загальний алгоритм дій для початку навчання за курсами, що вивчаються дистанційно, такий:

•  Зареєструватися в університетському центрі дистанційного навчання, залишити свою електронну адресу й отримати пароль.

•  Пройти в центрі консультування з користування системою Moodle .

•  Ознайомитися зі змістом навчальних дисциплін, що розміщено на сайті дистанційного навчання ХНУ, з їхніми вимогами до студентів.

•  Зафіксувати електронні адреси викладачів для виконання навчальних завдань.

•  Потренуватися у відсилці матеріалів на електронну адресу викладачів.

•  Стежити за строками виконання та відсилки практичних завдань з курсів, що викладаються дистанційно, виконувати та відсилати завдання вчасно.

•  Слідкувати за вимогами до підсумкового оцінювання (залік, екзамен), виконувати необхідні роботи (тести, різноманітні завдання).

В разі виникнення технічних питань й утруднень – звертатися до дистанційного центру, а питань щодо курсу – до викладачів через електрону пошту.

Студенти, що вступають на факультет психології для отримання другої вищої освіти, з будь-яких напрямів та спеціальностей, проходять в термін роботи приймальної комісії співбесіду з психології (програма представлена в розділі "Абітурієнту"). Термін навчання для отримання ОКХ Бакалавр - 2 роки, 3 екзаменаційних сесії на рік, тривалість сесії - 3 тижні. Вартість навчання на рік - 20280 грн. Суму оплати можна проводити у будь якому порядку: за рік, за півроку, за семестр, за місяць - 10 місяців (але при умові оплати і за наступний місяць).

 

Ми у соцмережах

English version

Сертифікати ЗНО

українська мова та література;

біологія;

історія України або іноземна мова

Контакти

Наша адреса: 61077 Харків, пл. Свободи, 6, Харківський національный університет імені В. Н. Каразіна, 438, деканат факультету психології. Телефони: (0572) 707-50-23, 707-51-53, 707-51-70, 707-53-53. E-mail: psy-univer@ukr.net