Заочне навчання

 

 

 

 

Абітурієнти, що поступають на заочну форму навчання для здобуття рівня вищої освіти бакалавр, зараховуються на підставі результатів ЗНО.

Строк навчання на заочній формі навчання за рівнем вищої освіти бакалавр - 4 роки, за рівнем вищої освіти магістр -1 рік, 4 місяці.

Вартість навчання для студентів заочної форми навчання на контрактній основі: - 9800 гр. на рік; магістрів - 15480 (для магістрів вказана вартість за весь термін навчання). Суму оплати можна проводити у будь якому порядку: за рік, за півроку, за семестр, за місяць - 10 місяців (але за умови оплати і за наступний місяць).

Навчання на заочній формі відбувається частково за дистанційною технологією. Це означає, що близько 80% навчальних дисциплін на 1 курсі буде вивчатися за допомогою комп’ютерів; на другому курсі - 50%, на третьому - до 20%. Студенти будуть одержувати від викладачів навчальні завдання, які необхідно буде виконати в певний термін для отримання оцінки. Знання студентів оцінюються при виконанні різних завдань, поточних та підсумкових тестів. Дистанційна система навчання на факультеті психології введена з 2013/14 навчального року.

Для студентів загальний алгоритм дій для початку навчання за курсами, що вивчаються дистанційно, такий:

•  Зареєструватися в університетському центрі дистанційного навчання, залишити свою електронну адресу й отримати пароль.

•  Пройти в центрі консультування з користування системою Moodle .

•  Ознайомитися зі змістом навчальних дисциплін, що розміщено на сайті дистанційного навчання ХНУ, з їхніми вимогами до студентів.

•  Зафіксувати електронні адреси викладачів для виконання навчальних завдань.

•  Потренуватися у відсилці матеріалів на електронну адресу викладачів.

•  Стежити за строками виконання та відсилки практичних завдань з курсів, що викладаються дистанційно, виконувати та відсилати завдання вчасно.

•  Слідкувати за вимогами до підсумкового оцінювання (залік, екзамен), виконувати необхідні роботи (тести, різноманітні завдання).

В разі виникнення технічних питань й утруднень – звертатися до дистанційного центру, а питань щодо курсу – до викладачів через електрону пошту.

Студенти, що вступають на факультет психології для отримання другої вищої освіти, з будь-яких напрямів та спеціальностей, проходять в термін роботи приймальної комісії співбесіду з психології (програма представлена в розділі "Абітурієнту"). Термін навчання для отримання за рівнем вищої освіти бакалавр - 2 роки, 3 екзаменаційних сесії на рік, тривалість сесії - 3 тижні. Вартість навчання на рік - 20280 грн. Суму оплати можна проводити у будь якому порядку: за рік, за півроку, за семестр, за місяць - 10 місяців (але при умові оплати і за наступний місяць).

 

Ми у соцмережах

English version

 

Контакти

Наша адреса: 61077 Харків, пл. Свободи, 6, Харківський національный університет імені В. Н. Каразіна, 438, деканат факультету психології. Телефони: (0572) 707-50-23, 707-51-53, 707-51-70, 707-53-53. E-mail :psychology@karazin.ua