Час і ми

Клуб «Время и мы» був заснований у 2001 році Олександром  Костянтиновичем Дусавицьким  - Заслуженим професором університету, доктором психологічних наук, професором кафедри загальної психології. Це - організація студентського самоврядування, завдяки якій здійснюється неформальний зв'язок між студентами, викладачами та практикуючими психологами міста та країни. На якийсь час клуб припиняв своє існування.
Діяльність «Время и мы» була відновлена 11 березня 2015. На першому в цьому році засіданні клубу в якості запрошеного гостя була Гімаева Юлія Азгатовна  кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології. В рамках даного засідання вдалося створити атмосферу невимушеного спілкування між студентами і досвідченим психологом. Питання, які цікавили студентів, стосувалися як професійного, так і особистісного зростання викладача. Юлія Азгатовна розповіла про різноманіття способів професійної самореалізації після закінчення університету, про те, як участь у волонтерській роботи надає можливості закріплення теоретичних знань та досвід практичної роботи. У той же час учасники засідання клубу дізналися про поза аудиторну діяльність свого викладача, про його захоплення та інтереси. Наприкінці засідання за традицією викладач висловив своє побажання членам клубу. Побажання Юлії Азгатовни прозвучало так: «Не чекайте, поки щось Вас зацікавить. Ви можете зробити це цікавим для себе самостійно».

Друге засідання клубу «Время и мы» відбулося 1 квітня 2015. Запрошеним гостем була Поліванова Олена Євгенівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри прикладної психології. Студенти отримали відповіді на свої запитання щодо особливостей професійного вибору викладача і того, як професія психолога переросла в покликання. Було обговорено питання щодо професійного зростання психолога, важливості психологічної практики для розвитку особистості і того, як знання з психології допомагають  у житті. Побажання Олени Євгенівни студентам: «Включайте мізки! При будь-якому виборі, неважливо складним він Вам здається, чи простим». За це слушне і дуже актуальне зауваження студенти висловили подяку гостю клубу.

Ми у соцмережах

English version

 

Контакти

Наша адреса: 61077 Харків, пл. Свободи, 6, Харківський національный університет імені В. Н. Каразіна, 438, деканат факультету психології. Телефони: (0572) 707-50-23, 707-51-53, 707-51-70, 707-53-53. E-mail: psychology@karazin.ua