Терещенко Надія Миколаївна

Бібліометричні профілі: Google Scholar ORCID Research Gate

 

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри психологічного консультування і психотерапії
Закінчила у 1999 році Харківський державний університет за спеціальністю “Психологія” з відзнакою. У 2002 року закінчила аспірантуру в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна Міністерства освіти та науки України. Захистила дисертацію на здобуття ступеню кандидата психологічних наук “Статеворольова структура жіночої тілесної ідентичності” за спеціальністю 19.00.01 – загальна психологія, історія психології у 2003 році.
З 2006 року викладає в ХНУ імені В.Н. Каразіна на кафедрі психологічного консультування і психотерапії. Викладає для студентів 3-5 років навчання за програмою підготовки психологів освітньо-кваліфікаційних рівнів „Бакалавр”, „Спеціаліст”, „Магістр” наступні дисципліни: “Основи психотерапії”, ”Методи психотерапії і психокорекції”.
Має сертифікати участі в освітніх програмах Інституту гештальта і психодрами (м. Москва), Європейської спілки психотерапевтів з гештальттерапії та тілесно-орієнтованної психотерапії. Терещенко Н.М. має сертифікат тренера Європейської спілки психотерапевтів  з клієнт-центрованої психотерапії, та є дійсним тренером Всеукраїнського інституту експірієнтальної та клієнт-центрованної психотерапіїї.
Сфера інтересів:                                                                 
Індивідуальна і групова психотерапія; проблеми в міжособистісних взаємовідносинах (залежні відносини, страх психологічної інтимності, сімейні конфлікти, сексуальні проблеми).

 

n.tereshchenko@karazin.ua

 

Ми у соцмережах

English version

Сертифікати ЗНО

українська мова та література;

біологія;

історія України або іноземна мова

Контакти

Наша адреса: 61077 Харків, пл. Свободи, 6, Харківський національный університет імені В. Н. Каразіна, 438, деканат факультету психології. Телефони: (0572) 707-50-23, 707-51-53, 707-51-70, 707-53-53. E-mail: psy-univer@ukr.net