Порядок подання на перевірку текстів кваліфікаційних робіт студентів другого (магістерського) рівня освіти щодо наявності запозичень з інших джерел

 

Порядок подання на перевірку текстів кваліфікаційних робіт студентів другого (магістерського) рівня освіти щодо наявності запозичень з інших джерел

Оновлення 29.11.2022

До роздрукованої та переплетеної роботи додаються:

  1. - Заява на перевірку (додаток 1) – роздрукована та особисто підписана (тобто, паперовий варіант тієї, скан-копія якої надсилалася Вами разом з роботою для перевірки) (2 шт).
   - Протокол перевірки – заповнений та підписаний Севост`яновим П.О. протокол з результатами перевірки, який надіслала кафедра. Його слід просто роздрукувати (2 шт).
   - Висновок (додаток 3) – заповнюється все, окрім відмітки у безпосередньому висновку, та підписів (прізвища керівника та завідувача кафедри вписуються) (2 шт).
   - Завдання – роздруковане та особисто заповнене. Там, де має заповнювати керівник (кількість балів і підпис), лишаємо порожнім. Підпис студента є обов’язковим.
   - Подання – роздруковане та особисто заповнене. Заповнюється: прізвище та ініціали завідувача кафедри, прізвище та ініціали інспектора, тема роботи, власні прізвище та ініціали. Результати роботи та висновок керівника також вносяться студентом, але вони мають братися в керівника – їх можна вносити як в електронній версії до друку, так і після нього власноруч; але це має бути обов’язково саме та інформація, яку надасть керівник. Місця для підписів лишаємо порожніми.
   - Рецензія. Роздруковується та заповнюється власноруч. Керівник має надати інформацію щодо рецензента, - саме його слід вписувати в рецензію. Також студент сам відмічає необхідні пункти рецензії у відповідності до вказівок керівника. Додаткові дані, зауваження та загальний висновок – те ж саме. Місце для підпису лишаємо порожнім.

   - Записана на електронний носій версія кваліфікаційної роботи, ідентична до тієї, що надавалася на перевірку (CD, DVD / r, rw). Можливий варіант на флеш-накопичувачі, але майте на увазі, що роботи передаються в архів, отже, носії студентові не повертаються.

  АДРЕСА ДОСТАВКИ: Факультет психологіі, ауд. 6-59, Майдан Свободи 4, ХНУ імені В.Н. Каразіна, Харків, Украіна 61022. Телефон для кур’єрської служби: 0663739409.

   

 

21 листопада 2022 року до 16:00 студент має:

 • Надіслати на електронну пошту кафедри електронний варіант кваліфікаційної роботи, що відповідає наступним вимогам:
 • Формат: ВИКЛЮЧНО PDF! Жоден інший формат до перевірки допускатися не буде!
 • БЕЗ ДОДАТКІВ!
 • ОДНИМ ФАЙЛОМ! У PDF-файлі має міститися все – від титульного аркуша до списку літератури і анотацій.
 • В ОДНОМУ З КВАЛІФІКАЦІЙНОЮ РОБОТОЮ ЛИСТІ надіслати:
 • Заповнений протокол перевірки. Протокол заповнюється в електронному форматі (не роздруковується): назва роботи, прізвище та ім’я по-батькові, науковий керівник ("Шапка").
 • Заява на перевірку (додаток 1). Заява має бути роздрукована, заповнена від руки, та особисто підписана. Потім слід зробити її фотокопію або скан-копію та вкласти в електронний лист разом з роботою.

 

Після цього необхідно дочекатися результатів перевірки на наявність запозичень. Якщо її пройдено (про це повідомлять кафедри), необхідно підготувати пакет документів (паперових), який буде треба надіслати поштовою службою на кафедру не пізніше числа, що буде вказано кафедрою:

 • РОЗДРУКОВАНА ТА ПЕРЕПЛЕТЕНА кваліфікаційна робота: повний варіант з додатками.
 • РОЗДРУКОВАНА ТА ОСОБИСТО ЗАПОВНЕНА І ПІДПИСАНА заява на перевірку (2 шт) – (додаток 1).
 • РОЗДРУКОВАНИЙ ТА ЗАПОВНЕНИЙ протокол перевірки. ЗАПОВНЮЄТЬСЯ ТІЛЬКИ «ШАПКА»: назва роботи, прізвище та ім’я по-батькові, науковий керівник.
 • РОЗДРУКОВАНИЙ ТА ОСОБИСТО ЗАПОВНЕНИЙ висновок (2 шт) – (додаток 3 ). ЗАПОВНЮЄТЬСЯ ТІЛЬКИ «ШАПКА»: назва роботи, прізвище та ім’я по-батькові, науковий керівник.
 • Заповнене та особисто підписане завдання.
 • Заповнене та особисто підписане подання.
 • Заповнена рецензія – тільки «Шапка» - прізвище, ім’я, по-батькові, тема роботи, вчене звання, посада та прізвище, ім’я, по-батькові рецензента (інформацію про рецензента надасть науковий керівник). Форми рецензій знаходяться тут.
 • Записана на електронний носій версія кваліфікаційної роботи, ідентична до тієї, що надавалася на перевірку (CD, DVD / r, rw).

УВАГА! ВІДПОВІДНІСТЬ ДРУКОВАНОЇ ТА ЕЛЕКТРОННОЇ ВЕРСІЙ БУДЕ ПЕРЕВІРЯТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ФОТОКОМПЮТЕРНОГО ОБЛАДНАННЯ. В РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ НАЙМЕНШОЇ НЕВІДПОВІДНОСТІ РОБОТА ДО ЗАХИСТУ ДОПУСКАТИСЯ НЕ БУДЕ!

ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ РОБІТ МАЮТЬ НАДСИЛАТИСЯ ВИКЛЮЧНО З КОРПОРАТИВНИХ ПОШТ.
АДРЕСИ ДОСТАВКИ:
Електронні пошти:

 • Кафедра загальної психології: general_psychology@karazin.ua
 • Кафедра прикладної психології: psy_applied@karazin.ua
 • Кафедра психологічного консультування і психотерапії: psychotherapy@karazin.ua

 

АДРЕСА ДОСТАВКИ: Факультет психологіі, ауд. 6-59, Майдан Свободи 4, ХНУ імені В.Н. Каразіна, Харків, Украіна 61022.

Ми у соцмережах

English version

Контакти

Наша адреса: 61077 Харків, пл. Свободи, 6, Харківський національный університет імені В. Н. Каразіна, 438, деканат факультету психології. Телефони: (0572) 707-50-23, 707-51-53, 707-51-70, 707-53-53. E-mail: psychology@karazin.ua