20 вересня 2017 року

45454

20 вересня студенти факультету психології взяли участь у флешмобі до  Міжнародного дня студентського спорту в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

16 жовтня 2013

Вітаємо футбольну команду гуртожитку №10, у складі якої виступали студенти нашого факультету, з почесним другим місцем у "Кубку дружби" серед команд гуртожитків вищіх навчальних закладів дзержинського району!

4554

01 жовтня 2013 року

Наші серед призерів у Першості університету з настільного тенісу серед першокурсників!

4526 вересня 2013 року у Каразінському університеті відбулися змагання з настільного тенісу за програмою спортивного свята першокурсників, у яких взяли участь 62 студенти.

Переможцями змагань стали студентка філософського факультету Марія Шевченко та студент факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Олег Шевченко. Другі місця посіли Катерина Семенець (механіко-математичний факультет) та Микола Мацинін (факультет комп'ютерних наук), треті — Марія Великоридько (факультет психології) і Владислав Мерешко (геолого-географічний факультет).

Вітаємо призерів та бажаємо подальших спортивних перемог!

Архів новин:

Вітаємо Оксеніч Ксенію!

Факультет психології висловлює вітання Оксеніч Ксенії, студентці четвертого курсу, яка посіла перше місце у Відкритому Командному Чемпіонаті України з гольфу - 2012 серед жінок у складі команди "Superior" та перше місце у другому етапі "Кубку України - 2012" з гольфу серед жінок в особистому заліку.

Бажаємо нашій чемпіонці подальших спортивних звершень, великих перемог та перших місць! Так тримати!

До вашої уваги пропонується фотозвіт з вищеозначених турнірів.