Обличчя факультету

Мене звати Старчева Інна, я студентка 4 курсу факультету психології. В мене є дуже цікаве хобі, яким я займаюсь вже 2 роки у вільний від навчання час. Це театр. Я -акторка дивовижного студентського театру "Політехнік" палацу студентів НТУ "ХПІ", режисер якого Олександра Одокієнко. В нашому театрі поставлено багато вистав, серед яких "Дракон", "Світ(т )и", "Тиль", "Лифт ", "Аэлита" та інші. Для мене театр - не просто частина мого життя, але й саме життя, де я можу перевтілюватись в навіть протилежні до мене характери персонажів, відкривати себе по новому. Творчість - це те, що допомагає мені пізнавати себе та інших людей.

Привіт, мене звуть Аліна, але мої друзі просто звуть мене Аля) Я дуже люблю малювати, а особливо картини або експозиції в стилі концептуалізм. Я вважаю, що творчість - у всьому, тому на картинах я не закінчую. Моя пристрасть - це втілення ескізів в реальні речі, переробляти звичайне в оригінальне, будь то одяг або проста коробка. І частиною мого життя завжди залишається фотографія. Навіть в звичайних речах завжди можна побачити щось нове і прекрасне, і якщо ти зміг зловити це прекрасне в об'єктив - можеш назвати себе чарівником, але я поки тільки вчуся)

Привіт! Мене звуть Аня Кожевнікова і я студентка факультету психології. Я впевнена, що кожна людина має займатися тією справою, яка робить її щасливою, тому створила маленький мотиваційний проект для дівчат «Girls2Goals», завдяки якому допомогла вже декільком учасницям знайти себе та здійснити мрії: покинути роботу та стати затребуваним фотографом чи переїхати в іншу країну та отримувати другу вищу освіту.

Зараз я працюю у наймасштабнішій digital-агенції України - Brand U!, відвідую безліч бізнес-івентів в Харкові та інших містах та знаю, як заробити на рекламі у соціальних мережах. У березні стартує курс для SMM-спеціалістів, який ми розробляли з моєю командою, і я дуже пишаюся тим, що роблю.

У вільний час я займаюся організацією міських заходів та вже четвертий рік поспіль буду координувати міжнародний Харківський марафон.

Час одинаків минув, об‘єднуйте людей коло себе та втілюйте ідеї в життя.

Вітаю! Мене звуть Сова Ірина, я староста групи ПС-43.
Окрім навчання на факультеті та участі у наукових заходах, відвідуванні майстер-класів, фестивалів тощо, я дуже цікавлюся handmade, а саме- виготовленням нічників у стилі скрапбукінг власноруч.
Створення таких нічників спочатку було лише моїм хоббі, а згодом- стало моєю ідеєю, що було покладено в основу бізнес-проекту для конкурсу стартапів «Karazin Business Week». Разом із командою ми посіли на цьому конкурсі призове місце, а згодом керівництво Каразінської школи бізнесу запропонувало мені взяти участь у міському конкурсі за підтримки харківського міського голови Г.А. Кернеса «Харків- місто молодіжних ініціатив». Отже, я продовжила розвиток цього проекту із виготовлення нічників власного виробництва. Я дуже люблю своє діло, підходжу до роботи з усім своїм серцем та душею. Тому усі мої зусилля знову були оцінені призовим місцем у цьому конкурсі, вже на міському рівні.
Для мене виготовлення нічників власноруч є процесом, що допомагає відволіктись від проблем повсякденності, зануритись у світ творчості, втілити свої креативні ідеї у життя, самореалізуватися у якості творчої особистості. А успіх у вищезгаданих конкурсах є прикладом того, як діло, до якого ти підходиш з душею, старанням та любов’ю, якому приділяєш дуже багато часу, просто приречене на успіх. Тож мені дуже приємно, коли мої роботи радують інших та становляться унікальними цікавими предметами декору, що прикрашають інтер’єр.

Мене звуть Вельбой Юлія. Я студентка групи ПС-43. Я працюю у центрі «Томатіс» вже третій рік. Робота з дітьми з особливостями дуже цікава, весела, але і важка. Всі дітки позитивні, і добрі. Завжди виходжу з роботи з гарним настроєм, так як знаю що сьогодні я принесла дитині нові вміння.

У нашому центрі я проводжу індивідуальні заняття з дітьми, а також я - методист корекційних груп. Ні краплі не шкодую про те що пішла рано працювати, а навпаки дуже вдячна за море досвіду цьому центру, а нашому факультету психології за отриману базу знань.

 

Ми у соцмережах

English version

Контакти

Наша адреса: 61077 Харків, пл. Свободи, 6, Харківський національный університет імені В. Н. Каразіна, 438, деканат факультету психології. Телефони: (0572) 707-50-23, 707-51-53, 707-51-70, 707-53-53. E-mail: psychology@karazin.ua