До Дня захисту дітей

Якими б дорослими вони не були, для своїх батьків вони – завжди діти, маленькі янголятка, яких оберігають, безтямно люблять та пестять. Хіба не можуть ці фотографії бути найяскравішим підтвердженням цього???


Наявність на фотографії Олени Володимирівни Гуляєвої та її сина робить схід сонця втричі красивішим:

За цією буйною рослинністю неможливо сховати щасливі посмішки Олени Феліксівни Іванової та її доньки:

Харченко Андрій Олександрович з дружиною, та їх маленькі Андрійович та Андріївна:

Олена Львівна Луценко та її син неймовірно полюбляють прогулянки вечірнім містом з домашнім вихованцем:

Милославська Олена Володимирівна гордо демонструє свій маленький скарб – синочка:

Павленко Валентина Миколаївна дає майстер-клас з фігурного катання своїм дітям:

Севост `янов Павло Олександрович зі своїми Павлівною-старшою і Павлівною-міні:

Терещенко Надія Миколаївна в оточенні потрійного втілення краси – своїх доньок:

А на цій серії фотографій видно, наскільки сильним крізь роки є емоційний зв'язок Яновської Світлани Германівни з її донькою:

Неймовірно!!! Але на фото - бабуся Олена Анатоліївна Невоєнна! Так-так! Молода, чарівна бабуся з такими саме чарівними онуками:

Найсмачніші солодоші у світі не зроблять мати настільки щасливою, наскільки це може зробити присутність її дитини поруч. Підтвердження цього - сяюча посмішка Вікторії Василівни Москаленко в обіймах люблячого сина:

Мами завжди хочуть бути поруч у найважливіші моменти життя їх дітей, щоб підтримувати їх, ділити з ними емоції, надихати. Ось і Людмила Олександрівна Іваненко у вкрай важливу мить випуску її доньки з університету - поряд з нею:

Зазвичай Ігор Олександрович Кочарян - дуже серьозний, діловий та суворий чоловік. Але де ж все це дівається, коли його обличчя осяває щастям в моменти перебування разом зі своєю сім'єю?:

А на цій фотографії - син Олексія Івановича Зімовіна не просто так знаходиться по праву руку від тата. Це - справжній підростаючий помічник на радість батькам:

 

Нехай щаслива дитина в кожному з нас якомога довше випромінює радість та тепло, роблячі цей світ краще!

Ми у соцмережах

English version

Контакти

Наша адреса: 61077 Харків, пл. Свободи, 6, Харківський національный університет імені В. Н. Каразіна, 438, деканат факультету психології. Телефони: (0572) 707-50-23, 707-51-53, 707-51-70, 707-53-53. E-mail: psychology@karazin.ua