Факультет психології

Відкритий у 2000 році у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна став першим окремим факультетом в освітньому просторі України.

 

Новини

  1. 26 липня

    
   257
    

   Не дивлячись на сезон відпусток, наші викладачі продовжують працювати. Так, доц. Терещенко Н.М. провела для особового складу конвойних підрозділів Головних управлінь Національної поліції лекцію на тему "Психологія сімейних відносин, кризи сімейних відносин та шляхи їх подолання".

    

   30 травня

    
   257
    

   Вітаємо групу ПС-23 (куратор - О.В. Милославська) з другим місцем у конкурсі на кращу групу університету!!!

   Студенти однієї з найкращих груп університету звертаються до абітурієнтів:

    
    

    

   22 травня

    
   4125
    

   23 травня була проведена звітно-виборча конференція студентського наукового товариства факультету психології.
   Звітувала Баліцька Анастасія про роботу СНТ за 2018-2019 рік.
   На конференції було обрано нову голову студентського наукового товариства факультету - Літвякову Вероніку, студентку другого курсу. Заступником голови була обрана Іванчихіна Ксенія.
   Бажаємо новообраному складу СНТ успіхів та ще більше наукових досягнень!

    

   22 травня

    
   257
    
   275 257 275

   Факультет психології ХНУ імені В. Н. Каразіна відкрив сьогодня першу Педагогічну вітальню в рамках роботи проекту «Новітні психолого- педагогічні технології навчання» (керівник проекту - декан факультету, професор Крейдун Н. П.).

    

   22 травня

   72 72

   Вітаємо Іванову Олену Феліксівну та Кочаряна Олександра Суреновича із заслуженими нагородами, присвяченими до дня науки!

   Пишаємося!!! Так тримати!!!

    

   22 травня

    
   72
    

   Сьогодні в ХНУ імені В. Н. Каразіна був проведений семінар для кураторів та викладачів університету, присвячений пихологічнй складовій інклюзивної освіти. Доповідь старшого викладача кафедри прикладної психології Гуляєвоі Олени Володимирівни визвала не аби який інтерес та позитивний зворотній зв‘язок у аудиторії.

    

   21 травня

    
   257
    
   275 257
   257 25
   25 257

   17-18 травня 2019року на факультеті психології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна  відбулася ХV Міжнародна науково-практична  конференція «Сучасні проблеми екологічної психології: Екологічна парадигма сучасного образу життя і світу» (далі − Конференція).
   У науковому заході взяли участь понад 100 учасників − почесні гості, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти (ЗВО) з усіх регіонів України, молоді науковці, аспіранти, студенти, які представляють  ЗВО та наукові установи з 9 країн світу ( Австрія, Біларусь, Латвія, Польща, Росія, США, Україна).

   Докладніше

    

   16 травня

   15 травня профспілкова організація факультету психології спільно з Харківською обласною організацією Товариства Червоного Хреста провела майстер-клас з надання першої медичної допомоги 💉💊
   Ми дуже вдячні за корисну інформацію 😌

   257 275
   257 275

    

   15 травня

    
   257
    

   ЯСКРАВО! ФАНТАСТИЧНО! НЕЗАБУТНЬО!

   Саме так відбувся учора День нашого Факультету

   257 275
   275 275

    

   13 травня

    
   257
    

   Шановні викладачі та студенти!

   14.05.2019 об 11.30  біля Північного корпусу університету відбудеться урочисте святкування Дня факультету психології.
   На вас чекають конкурси, вікторини, флешмоб, радісний настрій та душевна компанія!
   Відсвяткуємо разом!

   Ваш факультет

    

   08 травня

    
   257
    

    

   08 травня

    
   275
    

   Сердечно вітаємо з Днем пам'яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

   Пам'ять про цю жахливу війну непідвладна часу. Народ України є одним з тих, хто втратив надзвичайно велику кількість своїх синів і доньок у цій трагедії. Не шкодуючи ані душі, ані тіла народ України мужньо та героїчно виборював для світу свободу від нацистських загарбників.
   Закарбовані в історії, ці події викликають у кожному з нас почуття гордості за подвиг нашого народу. Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир для світу та Україні, і схиляємо голови перед пам'яттю полеглих у Другій світовій війні.

   Щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі, які врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи.

    

   03 травня

    
   275
    
   275 257 275

   Вітаємо з блискучою перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта»

   Серед 114 авторів з 32 закладів вищої освіти з різних міст України за право бути кращим автором студентської наукової роботи, що відбувся 18 квітня на базі Української інженерно-педагогічної академії студентка філологічного факультету Банделет Катерина Олексіївна, яка підготувала наукову роботу під керівництвом доцента кафедри педагогіки, виконуючого обов’язки завідуючого кафедри педагогіки кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника Комишана Анатолія Івановича здобула диплом I ступеня.

   На підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта», завдяки тривалій та наполегливій праці Анатолія Івановича Комишана і Катерини Банделет було продемонстровано високий рівень володіння студенткою основами науково-педагогічних досліджень при вирішенні актуальних завдань професійної освіти.

   Вітаємо переможницю та її наукового керівника! Нехай ця перемога не буде останньою, а кожне старання і наполеглива праця обов’язково приводять вас до подальших перемог та заслужених нагород.

    

   02 травня

    
   257
    

   До уваги студентів та викладачіів факультету!!

   16 травня відбудеться фотоконкурс до Дня вишиванки. Студактив факультету чекає на Ваші фотографії. Найкращі роботи отримають цінні подарунки.

   Студактив факультету психології

    

   01 травня

    
   275
    

   Увага!

   Профбюро факультету психології разом з Харківською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України проведуть майстер-клас надання першої медичної допомоги.

   Дата и час: 15 травня о 17.00. Місце проведення: KSH, вул. О.Яроша, б.11-б. Реєстрація на мастер-клас відкрита з 1 травня. Поспішайте реєструватися! Кількість місць - обмежена!

   Посилання для реєстрації

    

   26 квітня

   45642126 квітня 1986 року відбулася найбільша техногенна аварія в історії атомної енергетики — Чорнобильська катастрофа. Саме цього дня на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електричної станції стався потужний хімічний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блока і машинної зали. Внаслідок вибуху виникла пожежа, яка перекинулася на дах третього енергоблока.

   Викид радіоактивних речовин після аварії на ЧАЕС становив до 50 000 000 Кюрі, що в 400–500 разів перевищує показники радіації після бомбардування Хіросіми у 1945 році. Після вибуху та пожежі утворилася радіоактивна хмара, яка накрила не лише території сучасної України, Білорусі та Росії, але й території багатьох європейських країн — Швеції, Австрії, Норвегії, Німеччини, Фінляндії, Греції, Румунії, Словенії, Литви, Латвії. Катастрофі присвоєно максимальний, 7-й рівень небезпеки, за Міжнародною шкалою ядерних подій.

   Загалом у ліквідації аварії взяли участь понад 600 000 людей. Точна кількість жертв та постраждалих не відома і досі. Майже 200 000 людей було евакуйовано з власних домівок, без права забрати особисті речі та надії повернутися.

   Задля запобігання розповсюдженню радіації наприкінці 1986 року зруйнований реактор накрили спеціальним «саркофагом». З міркувань безпеки 15 грудня 2000 року роботу Чорнобильської АЕС було припинено. У 2016 році четвертий енергоблок був накритий новою аркою. Об’єкт «Укриття-2» або Новий безпечний конфайнмент (НБК) будувався з 2007 року. Він став найбільшою рухомою наземною конструкцією.

   Пам’ятаємо страшну трагедію і вшановуємо загиблих

    

    

   23 квітня

    
   275
    

   Шановні колеги! Дорогі студенти!

   Сьогодні наше професійне свято – Всеукраїнський День психолога! По-різному в нашій країні ставляться до професії психолога. Але з кожним роком сотні прикладів доводять її актуальність. Все частіше люди звертаються за допомогою до психологів, і саме це вирішує багато проблем: з'єднує сім'ї, допомагає налагоджувати стосунки батьків і дітей, повертає до повноцінного життя і вчить жити по-новому.

   В наше професійне свято, в День психолога хочемо побажати спокою, терпіння і наснаги, нехай психологія приносить всім нам не тільки зростання досвіду, але й задоволення!

    Здоров’я, творчого натхнення, сімейного затишку!

   Успіхів у навчанні нашим студентам!

   Зі святом!!!

   Ваш факультет

    

   04 квiтня

   «4 квiтня в унiверситетi вiдбувся весняний Ярмарок Вакансiй.»

   «Нашi студенти у пошуку професiйного майбутнього. Iз задоволенням обирають свого роботодавця.»

   257 275 257

    

   29 березня

                          

  Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (теоретична та прикладна психологія):

  1 місце - КОРОБКІНА Регіна Сергіївна (студентка групи ПС-51)

  2 місце - ГЕРАСИМОВА Людмила Григорівна (студентка групи ПС-42)

  3 місце - ТІМЧЕНКО В’ячеслав Владиславович (студент групи ПС-23)

  275 27 275

   

  28 березня

  «Вітаємо Асєєва Стeфана, який здобув звання “Містeр сeксуальність” та “Містeр студeнтська рада”. Факультeт пишається!»

    257

   

  28 березня

  «Вітаємо Вікторію Охматенко!»

  «Міс артистичність Харківського національного університету!»

    275

   

  27 березня

   
  456123
   

  Увага!!!

  28.03.2019 о 13-20 в аудиторії 450 відбудеться підведення підсумків І етапу Всеукраїнської  студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (теоретична та прикладна психологія).

  Запрошуємо усіх бажаючих

   

  26 березня

  «Що? Де? Коли?»🦉

  257
  257

  23 березня 2019 року в Манежі ХАІ було встановлено рекорд України з найбільшої кількості команд, що одночасно брали участь у грі «Що? Де? Коли?»

  Для участі було зареєстровано близько 350 команд, 10 серед яких представляли Каразінський університет!

  Від факультету психології була представлена команда "Фанати Леонтьєва", у складі: капітан команди - Герасимова Людмила, ПС-42; Бердникова Катерина, ПС - 42; Нестерова Наталія, ПС - 43; Худишина Анна, ПС - 52; Лозовой Федір, ПС - 42.

   

  21 березня

  День відкритих дверей

   
  27
   

  Шановні абітурієнти! 
  Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті під час весняних канікул. 
  В програмі:
  - екскурсія факультетом та знайомство з кафедрами і лабораторіями;
  - психологічне тестування від провідних викладачів;
  - відвідування частини справжньої лекції (з "Психології ефективної комунікації" або "Психології сім'ї" за вибором);
  - майстер-клас з візуальної психодіагностики;
  - а також зустріч зі студентами факультету. 
  Відчуй себе студентом вже зараз!
  Коли: 10:30 пт 29 березня 2019.
  Де: пл. Свободи, 6.
  Зустріч у фойє університету

   

  21 березня

  Вектори психології - 2019

   
  27
   

  Шановні колеги! 24 квітня 2019 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна на факультеті психології відбудеться
  Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Вектори психології-2019».

  Для участі в конференції запрошуються студенти та аспіранти.

  Форма участі в конференції: заочна (безкоштовна).

  Уважаемые коллеги! 24 апреля 2019 года в Харьковском национальном университете имени В.Н. Каразина на факультете психологии пройдет

  Международная молодежная научно-практическая конференция «Векторы психологии-2019».

  Для участия в конференции приглашаются студенты и аспиранты.

  Форма участия в конференции: заочная (бесплатное).

  Dear colleges, on the 24th of April 2019 at V.N Karazin Kharkiv national university at the psychology faculty there will be

  The International Youth Scientific and Practical Conference "Psychology Vectors-2019".

  Students and postgraduated students are invited to participate in the conference.

  The Form of participation in the conference: correspondence (is free).

  Конференція працює в рамках секцій:

  1. Загальна психологія;

  2. Прикладна психологія;

  3. Педагогіка;

  4. Психологічні міждисциплінарні зв'язку.

  Для участі у Конференції необхідно:

  ·     Заповнити та надіслати заявку учасника на електронну адресу: psy.ntukarazin@gmail.com, а також заповнити електронну форму заявки за адресою: https://goo.gl/forms/8BRAZqlqwQM8HLaq1.

  ·     Надіслати тези (обов'язкові вимоги до оформлення тез вказані нижче) та заявку до 24 квітня 2019 року на електронну адресу psy.ntukarazin@gmail.com;

  ·    За результатами роботи конференції планується сертифікат учасника і видання збірника тез доповідей у електронному вигляді, який буде розміщено на сервері Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в Університетському інституційному репозитарії «eKhNUIR» в період з 1 по 10 травня.

  Програма та інформ.лист конференції буде розміщена на офіційному веб-сайті факультету психології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за адресою: www-psyhology.univer.kharkov.ua, а також в офіційній спільноті Наукового товариства факультету психології Інстаграмі: @ntu.psy.

  За  більш  детальною інформацією звертайтесь за електронною адресою: psy.ntukarazin@gmail.com, або за телефоном 0996283060 / 0681603610 (Анастасія).

  Інформаційний лист

  Information letter

  Информационное письмо

   

  20 березня

  З Міжнародним днем щастя!!!

   
  741
   

  Дата для святкування Міжнародного дня щастя обрана не випадково. Адже 20 березня настає весняне рівнодення, коли день стає дорівнювати ночі за тривалістю. Таким чином засновники свята хотіли підкреслити, що всі люди планети мають рівні права на щастя.
  У цей день прийнято бажати своїм друзям і близьким всього найкращого, адже вважається, що, підтримуючи один одного, люди роблять світ добрішим, а значить щасливішим.

  Ми із впевненістю говоримо, що наші студенти - найщасливіші люди на Землі! Усі, хто хоче примкнути до них - ласкаво просимо на факультет!

  Зі Святом!!!

   

  20 березня

  Обличчя факультету

   
  257
   

  Шановні відвідувачі сайту!

  До вашої уваги - наша нова рубрика - Обличчя факультету

   

  14 березня

   
  275
   

  Шановні колеги!

  Запрошуємо Вас взяти участь у XV Міжнародній науково-практичній  конференції
  «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ:
  Екологічна парадигма сучасного образу життя і світу»,
  яка відбудеться 17-18 травня 2019 року у м. Харкові.

  Завантажити інформаційний лист:

  Українською

  Російською

   

  07 березня

   
  72
   

  13.03.19 в 13.40 в ауд. 450. Кураторська година групи ПС-32.. Зустріч з Чередняковою Оленою Сергіївною,, практичним психологом відділення пограничної психіатрії Інституту неврології, психіатрії та наркології НАМН України. Запрошуються бажаючі.

   

  07 березня

   
  257
   

  Дорогі колежанки!!!
  Любі студентки!!!
  Шановні майбутні студентки!!!
  Приміть щиросердечні вітання зі святом – Днем 8 Березня!!!
  Нехай з першим весняним теплом у ваших душах оселиться радість, нехай усміхаються ваші очі, нехай виконуються всі ваші бажання!!!
  Удачі, творчого натхнення, здоров’я, злагоди вашим сім’ям!
  Любі студентки!!!
  Мрійте, і всі мрії будуть здійснюватися!!!
  Шановні майбутні студентки!!!
  Ми чекаємо на вас на вашому факультеті! Успіхів на ЗНО! Мрії здійснюються!!!

  З любов’ю, весняними квітами, радістю і сподіванням,
  Ваш факультет

   

  07 березня

   
   

   

  05 березня

   
  257
   

  До уваги студентів 4го курсу!!!

  Розміщено програми атестаційних екзаменів "Загальна психологія", "Комплексний екзамен з психології". Ви можете завантажити їх у розділі "Документи", або за посиланнями нижче:

  ПРОГРАМА атестаційного екзамену («Комплексний екзамен з психології») для студентів напряму підготовки 6.030102 Психологія рівня вищої освіти бакалавр 2018/19 н.р.

  ПРОГРАМА атестаційного екзамену «Загальна психологія» для студентів напряму підготовки 6.030102 - Психологія рівеня вищої освіти– бакалавр 2018/19 н.р.

   

  05 березня

   
  274
   

  Вітаємо Максима Рижкова із пeрeмогою у программі UPSHIFT, дe максим заробив кошти на рeалізацію проeкту із працeвлаштування осіб з інвалітністю та подолання соціальноі ізоляціі
  Ми пишаємося тобою!

   

  28 лютого

   
  257
   

  06 березня о 13-40 в ауд. 450
  відбудеться І етап Всеукраїнської  студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (теоретична та прикладна психологія).
  Запрошуємо всіх бажаючих студентів 2-5 курсів перевірити свої знання!!!
  Початок реєстрації о 13-40. Чекаємо на вас!

  Оргкомітет

   

  25 лютого

   
  724
   

  💡22 лютня розпочалась робота профорієнтаційного клубу "Психолог". Перше заняття пройшло динамічно і з користю. 🏛️До клубу завітали не тільки абітурієнти-школярі, але і студенти декількох університетів Харкова.
  Дякуємо за підтримку та допомогу адміністрації та студентам, що брали участь у розробці клубу.
  📍Наступне заняття відбудеться 1 березня в аудитории 449, вже в цю п'ятницю!

   

  20 лютого

   
  71
   

  Сьогодні в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. 
  Подія вшановується щорічно 20 лютого відповідно до Указу Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».
  Саме цими днями, п'ять років тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинула найбільша кількість активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею», а під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Плине кача...», яка стала українським народним реквіємом.
  Героям Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Герой України, а троє іноземців - громадянин Білорусі Михайло Жизневський, Грузії – Зураб Хурція і Давид Кіпіані, посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні. Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи.

  Пам’ятаємо, вшановуємо, скорбимо...

   

  19 лютого

   
  257
   

  Запрошуємо абітурієнтів до участі у профорієнтаційному клубі "Психолог"!
  ДЕ❓пл.Свободи, 6, 4 поверх, аудиторія 417.
  🕓Заняття триває 1.5-2 години. Початок о 16.00!
  📞Координати: 0996283060, 0681603610 - Анастасія (є телеграм, вайбер, @stasy_cvopl )
  💯 Вас чекає цікава програма:
  22.02.19 - 1.Ви дізнаєтесь про свої особистісні і професійні здібності.
  01.03.19 - 2. Спілкування: як стати цікавим співрозмовником?
  15.03.19 - 3. Ваша особистість на аркуші: малюнкові методи.
  29.03.19 - 4. Конфлікти: Ви вмієте уникати і вирішувати конфлікти?
  12.04.19 - 5. Самопізнання: як Вас бачать оточуючі? Яким себе уявляєте Ви?
  26.04.19 - 6. Психосоматика: Про що нам говорить наше тіло?
  03.05.19 - 7. Арт-терапія
  10.05.19 - 8. Гештальтпсихологія: Ви зрозумієте себе у просторі і часі!

   

  18 лютого

   
  257
   
  25 257 257 527

  День відкритиї дверей в Університеті. 17.02.2019

   

  11 лютого

  4117 лютого 2019 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

  У межах заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, особливостей вступної кампанії.

  Програма заходу:

  З 10:00 до 11:30 

  – фестиваль цікавих наукових експериментів | майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 3-й поверх, майданчик біля входу на балкон Актової зали

  – фотозона для абітурієнтів; конкурс на краще опубліковане селфі. Розіграш сувенірної брендованої продукції в конкурсі на знання історії Каразінського університету | майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 1-й поверх, вестибюль

  – екскурсії до музею історії університету, музею археології та центральної наукової бібліотеки | майдан Свободи, 4, головний корпус університету

  – презентації 21 факультета; 88 бакалаврських програм | майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 1-й поверх, вестибюль та 2-й поверх, фойє Актової зали

  – брифінг з представниками приймальної комісії стосовно особливостей вступної кампанії–2019 | майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, ауд. 2-49

  – брифінг з представниками студентського самоврядування стосовно переваг навчання в університеті та студентського життя | майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, ауд. 2-54

  – робота інформаційного центру приймальної комісії | майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, фойє Актової зали

  – відеоролики про університет | майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала

  З 11:30 до 12:30

  – загальна зустріч з абітурієнтами. Виступ ректора, студентів університету, відповідального секретаря приймальної комісії. Презентація спеціалізованого веб-сайту для абітурієнтів — «Абітурієнт Каразінського» — та офіційних сторінок в Instagram та Facebook | майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала

  З 12:30 до 14:00

  – зустрічі на факультетах | місце проведення зазначено у програмі заходу

  О 14:00

  – майстер-клас із підготовки до ЗНО | майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 10-й поверх, Велика фізична аудиторія та Велика хімічна аудиторія

  Контактна інформація

  Телефон: +380 (57) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

  Детальну інформацію щодо вступу до університету можна дізнатися на сайті «Абітурієнт Каразінського».

  Програма проведення Дня відкритих дверей університету (PDF, 479 Kb)

   

  07 лютого

   
  257
   
  Нагадуємо, що другий семестр розпочинається 11 лютого. До вашої уваги - розклад занять на другий семестр

   

  15 січня

   
  27
   
  275
  257
  275
  257
  257
  257

  Випуск магістрів психології 2019

   

  14 січня

   
  275
   

  Дорогі випускники !

  Так вже влаштовано в житті, що хороший час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко і пролетів час вашого навчання в університеті. Здавалося б, ще недавно, ви прийшли на факультет. А далі було студентське життя повне радісних вражень і дрібних прикростей, і ось тепер - випуск. В університеті ви отримали якісні знання, розвинули творчі здібності, навчилися відстоювати свої погляди і переконання. Це - безцінний капітал, який допоможе вам впоратися з усіма життєвими випробуваннями і досягти великих успіхів.

  Так прийміть  привітання з закінченням університету! Нехай і далі ваше життя не стоїть на місці і постійно змінюється на краще!Бажаємо вам втілення заповітних бажань і успішного професійного розвитку. Нехай вас завжди супроводжує міцна університетська дружба, нехай допомагають вам добрі і мудрі поради ваших викладачів, хай здійсняться ваші надії і прагнення.

  У добру путь!


  11 січня

   
  27
   
  14 січня відбудеться урочистий випуск магістрів Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

  З 10.20 до 10.30 – збір магістрів-психологів біля входу до Харківського театру опери та балету. Необхідно отримати квіток з вказаним місцем у Яновської С.Г. Початок заходу в ХНАТОБі о 10.45 (всі сидять на своїх місцях в залі). Тривалість - приблизно година.

  УВАГА!!

  О 13.00 розпочнеться урочистий випуск на факультеті в ауд. 450. Зверніть увагу на зміну часу!!

   

  11 січня

   
  27
   

  Увага!

  16.01.2019 об 11:00 на кафедрі прикладної психології відбудеться методологічний семінар "Перспективи розвитку екологічної психології України". Доповідач проф.Кряж І.В.

   

   
  174
   

  Вельмишановні колеги!
  Приміть наші сердечні вітання з наступаючим Новим роком та Різдвом!
  Миру нашому дому, здоров’я,  щастя нашим родинам, процвітання нашому Угіверситету, успіхів і натхнення нашому факультету!!!
  Дорогі наші студенти!!!
  Удачі на сесії, 100%-го успіху! Гарних канікул!!!
  Дорогі випускники-2019 – наші магістри!!!
  Вдалого старту! Успішної кар’єри!!!
  Дорогі старшокласники – випускники-2019!!!
  Нехай у новому році здійсниться ваше бажання: стати студентом найкращого Університету імені В.Н. Каразіна! Факультет психології чекає на вас!!!
  Друзі!
  З Новим роком!!! З Різдвом!!!
  Всі мрії здійсняться!!!

  Ваш факультет

   

   

  17 грудня

   
  27
   

  До уваги студентів!!!
  Для об’єктивного призначення рейтингових балів студентам навчання за держзамовленням надати документи про досягнення у навчальній та науковій, науково-технічній, громадській та спортивній діяльності
  з 17.12.2018  по  02.01.2019
  оголошується прийом документів, що підтверджують досягнення студентів
  Члени комісії, відповідальні за перевірку документів, що підтверджують досягнення студентів у діяльності:
  науковій – Баліцька Анастасія, тел. 0681603610
  громадській –  Зюзюкіна Валерія, тел. 0661646572
  спортивній – Мороз Юліана, тел. 0975133228
  Голова комісії – Коркоць Оксана Іванівна, ауд. 438
  Надаються оригінали документів та їх копії згідно п. 5.16 Правил призначення і виплати стипендій

  Документи, які перевірили відповідальні, надавати до ауд. 438 з 13.30 до 15.30

   

   

  12 грудня

   
  257
   

  Щиро вітаємо доцента кафедри прикладної психології Луценко Олену Львівну з успішним захистом докторської дисертації!

  Пишаємось! Подальших успіхів та наукового натхнення!!!

   

  24 жовтня

   
  45411
   

  До Вашої уваги збірник тез Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми оптимального функціонування особистості в сучасних умовах»

   

   

  Актуальне:

   
  45612
   

  Інформація для студентів ІІ курсу (магістри) та керівників дипломних робіт щодо порядку подання робіт на перевірку

  15.11.2018 – подання дипломних робіт студентами ІІ курсу (магістри) денної форми навчання на перевірку оригінальності;
  16.11.2018 –  подання дипломних робіт студентами ІІ курсу (магістри) заочної форми навчання на перевірку оригінальності;
  На кафедру студенти надають:

  1. завершений варіант дипломної роботи: електронний у форматах .doc, .pdf  та роздрукований, які мають бути повністю ідентичними;

  Додатки не включаються до загального обсягу роботи, та до електронного варіанту додатки не потрібно включати.

  1. завдання на дипломну роботу;
  2. подання на дипломну роботу з відгуком наукового керівника;
  3. документи на перевірку оригінальності:
  4. - заява у 2-х екз.;
  5. - протокол контролю оригінальності у 2-х екз.;
  6. - висновок кафедри у 2-х екз.

  Усі документи повинні бути заповненими і підписаними студентом та керівником.
  У разі, якщо студент має друковані роботи, які розміщено в Інтернеті, разом із заявою надається примітка із електронною адресою (посиланням на текст роботи).
  Кафедра збирає дипломні роботи та супутні документи та подає технічному спеціалісту на перевірку оригінальності у вказані дати.
  Перевірка робіт триває протягом тижня.

  До вашої уваги - Форми заяв для магістрів денної та заочної форм навчання для підготовки до перевірки дипломних робіт на запозичення (антіплагіат 2018/2019 навчальний рік)

 

16 листопада

 
257
 
Дорогі студенти!
 Вітаємо з найяскравішим святом молодості, запалу, вдачі!

Нехай кожен день навчання на найкращому факультеті славетного Каразінського університету дає вам натхнення та можливості інтелектуального розвитку й оволодіння професією психолога!

Нехай у вас залишається час для дружби, мистецтва, творчості та кохання!

Хай вам щастить!

Ваш факультет.

 

 

09 листопада

 
275
 

2 листопада 2018 року  учителі та учні Павлоградської загальноосвітньої школи № 11 у складі 50 осіб завітали до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, де відвідали ряд структурних підрозділів.

Докладніше

 

08 листопада

275 27 27
27 27 27

Фотозвіт з кар’єрного заходу "Старт-кар'єра" на факультеті психології 7 листопада 2018 року

 

06 листопада

 
2
 

До вашої уваги Інформація щодо проведення кар’єрного заходу "Старт-кар'єра" на факультеті психології 7 листопада 2018 року

 

01 листопада

 
72
 

До вашої уваги - затверджені теми дипломних робіт (Другий (магістерський) рівень вищої освіти)

 

01 листопада

 
275
 

29 жовтня 2018 року на честь 100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського пройшов перший етап семінару-тренінгу для вчителів загальноовітніх шкіл за темою: Педагогічна майстерність та комунікативність вчителя у контексті концепції «Нова українська школа» за участю співробітників кафедри педагогіки факультету психології.

Докладніше

 

30 жовтня

47414 листопада 2018 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У межах заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, особливостей вступної кампанії.

Початок заходу: о 8:30

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала

Контактна інформація

Телефон: +380 (57) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

Детальну інформацію щодо вступу до університету можна дізнатися на сайті «Абітурієнт Каразінського».

Програма заходу (PDF, 219 Kb)

 

25 жовтня

Конференція в обличчях

До вашої уваги пропонується фотозвіт з Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми оптимального функціонування особистості в сучасних умовах»:

 
27
 
27 27 27
27 27 72
275 257 257

 

24 жовтня

 
275
 

Вітаємо першокурсників із блискучим виступом!

Наш перший - талановитий, яскравий, такий, що надихає та надає віру в здійснення мрій!

Бажаємо подальших творчих успіхів, відмінної сесії, любові та звитяг!

Ваш факультет

 

24 жовтня

 
45411
 

До Вашої уваги Програма Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми оптимального функціонування особистості в сучасних умовах»

 

18 жовтня

257
257

Вітаємо Гуляєву Олену Володимирівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеню кандидата психологічних наук за спеціальністями 19.00.01 - "Загальна психологія, історія психології" на тему "ЧИННИКИ ПСИХОЛОГІЧНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ У СТУДЕНТІВ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ЗДОРОВ’Я"!

 

06 жовтня

 
257
 

Шановні викладачі!!!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Нехай вам щастить у вашій нелегкій, але дуже вдячній праці.

Міцного здоров`я, творчого натхнення, вдячних, зацікавлених студентів, миру і злагоди нашим домівкам, нехай виповнюються всі наші мрії!!!

З повагою, ваш факультет

 

06 жовтня

 
 

Студенти факультету вітають з Днем працівника освіти

 

03 вересня

УВАГА!!! ЗМІНИ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРОДОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОБЛЕМИ ОПТИМАЛЬНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ У СУЧАСНИХ УМОВАХ»

 
45411
 

До Вашої уваги інформаційний лист з відповідними змінами:

27
45454

 

18 вересня

 
257
 

Увага!!!

21 вересня відбудуться загальні збори трудового колективу.

Час: 15-15

Місце: аудиторія 450

 

17 вересня

 
72
 

До Вашої уваги Проект Рішення загальних зборів трудового колективу факультету психології. Звіт декана про підсумки 2017/2018 навчального року та завдання на 2018/2019 навчальний рік

 

03 вересня

72
742

Свято пeршокурсника на факультeті психологіі

Традиційно - Саржин Яр

Форма провeдeння-групова, вeсeла

Настрій-позитивний

Рeзультат - наша факультeтська родина поповнилась крeативними, активними та дружніми пeршокурсниками

 

 

03 вересня

52
257
2572

1 вeрeсня в Унівeрситeті відбулась урочиста посвята пeршоко курсу у студeнти.

Вітаємо пeршокурсників Каразінського!!!

 

03 вересня

 
45411
 

Ми нагадуємо, що 26 жовтня 2018 року відбутеться Міжнарода науково-практична конференція «Проблеми оптимального функціонування особистості у сучасних умовах»

Докладніше

 

01 вересня

 
247
 

До вашої уваги розклад на перший семестр 2018/2019 навчального року. Просимо слідкувати за новинами на сайті: у розкладі можливі зміни

 

30 серпня

 
257
 

Дорогі наші студенти!!!
Щиро вітаємо вас з Днем знань – початком нового навчального року!!!
Новий навчальний рік – це нові знання, нові наукові пошуки, нові горизонти, нові мрії, які неодмінно збудуться!
Успіхів вам!!!
Ми вітаємо наше поповнення – першокурсників!
Любі наші першокурсники!!!
Ми впевнені, що кожен університетський день – це Щасливий день! Бути студентом Каразинського – це цікаво, це натхненно, це  дружньо, це – неперевершено! Нехай вам щастить в стінах Alma Mater!
Вельмишановні наші викладачі та співробітники!
З новим навчальним роком!
Здоров’я, творчого натхнення, радості, успіхів, щастя вам і вашим родинам!
Все буде добре!!! Миру нам і надії.

Ваш факультет

   

   

  08 серпня

 
 

Дорогі наші першокурсники!!!
Щиро вітаємо вас із зарахуванням на навчання на факультет психології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна!
Ми впевнені, що студентські роки будуть яскравими, натхненними, дружніми, веселими, щирими, сповненими науковими пошуками.
Увага!!! Важлива інформація!!!
Загальні збори студентів-першокурсників відбудуться 30.08.2018 о 12-00, в аудиторії 449 факультету психології (пл. Свободи, 6, Північний корпус Університету. Будівля напроти корпусу, де розташована приймальна комісія).
Для тих першокурсників, що потребують гуртожиток!!!
Поселення – 28.08.2018 о 08-30, аудиторія 441 факультету психології (пл. Свободи, 6).
При собі мати паспорт та (для юнаків) приписне посвідчення (військовий квиток), зняття з військового обліку за попереднім місцем проживання.
До зустрічі, наші дорогі першокурсники!
P.s. Алгоритм для тих, хто потребує гуртожиток:
КРОК 1. В ауд. 441 28 серпня у заступника декана з виховної роботи ви отримаєте НАПРАВЛЕННЯ до гуртожитку з номером вашої кімнати.
КРОК 2. В ауд. 438 (деканат факультету) вам нададуть ДОВІДКУ про те, що Ви є студентом денної форми навчання (для чоловіків  - 2 довідки: одна для паспортиста, друга – до РВК).
КРОК 3. В медпункті ХНУ імені В.Н.Каразіна (пл. Свободи, 4, 2 поверх) ви отримаєте МЕДИЧНУ ДОВІДКУ для поселення до гуртожитку.
КРОК 4. В відділенні банку зробіть оплату за реєстрацію та проживання в гуртожитку та отримати КВІТАНЦІЇ.
КРОК 5. Надайте КОМПЛЕКТ ДОКУМЕНТІВ паспортисту в дирекцію студмістечка (вул. О.Яроша, б.11) та оформіть перепустку до гуртожитку. Комплект документів:
1. ПАСПОРТ.
2. ДОВІДКА з деканату про те, що Ви є студентом денної форми навчання ХНУ з номером наказу про зарахування (для чоловіків  - 2 довідки: одна для паспортиста, друга – до РВК).
3. НАПРАВЛЕННЯ з деканату на поселення в гуртожиток з вказаним номером  кімнати.
4. Три фотографії.
5. КСЕРОКОПІЯ ІДЕНТИФІКАЦІЙНОГО НОМЕРУ (для чоловіків для РВК).
6. ПРИПИСНЕ СВІДОЦТВО (військовий квіток), зняте з військового обліку за попереднім місцем проживання.
7. МЕДИЧНА ДОВІДКА з медпункту ХНУ.
8. КВИТАНЦІЯ про сплату за проживання в гуртожитку.
9.КВИТАНЦІЯ за реєстрацію в гуртожитку.
10.Десять аркушів білого паперу (формат А-4).
11.Поштова марка вартістю 0.5 грн.
12.Один конверт по Україні з маркою (для чоловіків – три конверти: один паспортисту, два – до РВК)
13. Картонна папка з зав’язками.
14. Ксерокопія паспорту та витягу про реєстрацію.
При собі необхідно мати гелійову ручку зі стержнем чорного кольору.
Документи будуть прийматися тільки повним комплектом.
КРОК 6. Зверніться до завідувача гуртожитку № 10 (вул. Отакара Яроша, 12) для подальшого поселення.

 

03 серпня

Увага!!!

У приймальній комісії факультету (пл. Свободи, 4, ауд. 1-52) розпочато прийом оригіналів документів від наших ПЕРШОКУРСНИКІВ! Просимо звернути увагу на необхідність наявності ксерокопії документів. Ще раз нагадуємо перелік необхідних для подачі документів:

Просимо слідкувати за інформацією на нашому сайті.

З повагою, ваш факультет

 

03 липня

 
 

Запрошуємо до участі у Міжнародій науково-практичній конференції «Проблеми оптимального функціонування особистості у сучасних умовах»

Докладніше

 

05 червня

 
4545
 

До уваги абітурієнтів, що вступають для здобуття ступеня магістра

1. З 12.07 по 26.07 в ауд. 419 – прийом заяв та документів для вступу до магістратури. Перелік документів:

 1. Заява (заповнюється абітурієнтом в приймальній комісії).
 2. Диплом про вищу освіту та 2 ксерокопії.
 3. Додаток до диплому та 2 ксерокопії.
 4. Сертифікат ЗНО з іноземної мови та 2 ксерокопії.
 5. Додаток з балами ЗНО та 2 ксерокопії.
 6. Паспорт та 2 ксерокопії.
 7. Ідентифікаційний код та 2 ксерокопії.
 8. 3 конверти.
 9. 5 кольорових фотокарток форматом 3х4.

2. Єдиний вступний іспит з іноземної мови проводиться 11 липня 2018 року.
3. Результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови будуть розміщені на інформаційних сторінках  вступників "Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ" не пізніше 14 календарних днів із дня їх проведення.
4. Фаховий іспит з психології буде проводитися 28 липня 2018 року о 9-00,                         ауд. Нова фізична (А/С).
5. Консультація до фахового іспиту 27 липня о 16-00, ауд. Нова фізична (А/С).
6. Наказ про зарахування за державним замовленням видається до 20 серпня 2018 року.
7. Наказ про зарахування на місця за кошти фізичних та /або юридичних осіб видається не пізніше 28 серпня 2018 року.

Приймальна комісія для вступу до магістратури факультету психології  працює за адресою:  майдан Свободи, 6 (північний корпус ХНУ імені В.Н. Каразіна),  ауд. 419.
Графік роботи: з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 15.00; субота – з 10.00 до 15.00, неділя – вихідний.

 

29 травня

 
 

До уваги абітурієнтів непсихологічних напрямів та спеціальностейщо вступають до магістратури факультету психології                 

Складання додаткового фахового вступного випробування з психології (співбесіда)  відбудеться 31 травня о 15-20, ауд. 6-38.

Консультація – 30 травня о 15-20, ауд. 6-38.

 

25 травня

Вітаємо з перемогою в конкурсі на кращу студентську групу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна групу ПС-33 та її куратора - доцента кафедри прикладної психології Москаленко В.В.

Пишаємось! Сподіваємось на подальші перемоги!

 

24 травня

Наші вітання професору Кочяряну Олександру Суреновичу з нагоди нагородження медаллю Національної академії педагогічних наук України «Григорій Сковорода»!
Вітаємо, пишаємось!

 

23 травня

 
 
19 та 20 травня  на університетській базі 2Фігуровка" в рамках Школи лідерства для студентського самоврядування університету студентською радою факультету психології був проведений тренінг- інтенсив "Студентський лідер: як стати лідером " 
У тренінгу брали участь студентські декани, голова студради університету, голова профспілки студентів, аспірантів та докторантів та активісти студентського самоврядування університету

 

20 травня

До уваги всіх, хто планує навчатися у магістратурі факультету психології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна!

 
 

Вам необхідно:

1. Отримати в деканаті довідку щодо планового строку  завершення навчання та отримання диплому у 2018 році.
2. З 14 травня до 05 червня в ауд. 419 зареєструватися для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (англійська, французька, німецька або іспанська). При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, паперове фото 3х4, по 3 ксерокопії  паспорту, ідентифікаційного коду.
3. Після реєстрації вам буде наданий екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка "Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ", доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.
4. Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови проводиться 11 липня 2018 року (додаткова сесія проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти).
5. Результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови будуть розміщені на інформаційних сторінках  вступників "Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ" не пізніше 14 календарних днів від дня їх проведення.
6. З 2 по 26 липня в ауд. 419 – прийом заяв та документів для вступу до магістратури. Перелік документів:

 1. Заява (заповнюється абітурієнтом в приймальній комісії, ауд. 419).
 2. Диплом про вищу освіту.
 3. Додаток до диплому.
 4. Паспорт.
 5. Ідентифікаційний код.
 6. 3 конверти.
 7. 5 кольорових фотокарток форматом 3х4.

7. Фаховий іспит з психології буде проводитися у термін з 2 по 29 липня 2018 року.
8. Надання рекомендацій для зарахування за державним замовленням до 13 серпня 2018 року.
9. Наказ про зарахування за державним замовленням видається до 20 серпня 2018 року.
10. Наказ про зарахування на місця за кошти фізичних та /або юридичних осіб видається не пізніше 28 серпня 2018 року.

Приймальна комісія для вступу до магістратури факультету психології  працює за адресою: майдан Свободи, 6 (північний корпус ХНУ імені В.Н. Каразіна),  ауд. 419.
Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 15.00; субота, неділя – вихідні.

До уваги абітурієнтів з інших напрямів та спеціальностей,  що вступають до магістратури факультету психології                   

1. До 30 травня в ауд. 419 факультету психології зареєструватися для складання додаткового фахового вступного випробування з психології (співбесіда). При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, якщо отримуєте ступінь бакалавра або магістра  у 2018 році, то копію довідки щодо планового строку  завершення навчання та отримання диплому; якщо у попередні роки – копію диплому та додатку до диплому; по 3 ксерокопії паспорту та ідентифікаційного коду.
2. Складання додаткового фахового вступного випробування з психології (співбесіда)  відбудеться 31 травня о 15-20, ауд. 6-38. Консультація – 30 травня о 15-20, ауд. 6-38.
3. З 01.06 по 05.06 в ауд. 419 необхідно зареєструватися для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (англійська, французька, німецька або іспанська). При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, паперове фото 3х4.
4. Після реєстрації вам буде наданий екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка "Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ", доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.
5. З 02.07 по 09.07 в ауд. 419 – прийом заяв та документів для вступу до магістратури. Перелік документів:

 1. Заява (заповнюється абітурієнтом в приймальній комісії, ауд. 419).
 2. Диплом про вищу освіту.
 3. Додаток до диплому.
 4. Паспорт.
 5. Ідентифікаційний код.
 6. 3 конверти.
 7. 5 кольорових фотокарток форматом 3х4.

6. Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови проводиться 11 липня 2018 року (додаткова сесія проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти).
7. Результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови будуть розміщені на інформаційних сторінках  вступників "Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ" не пізніше 14 календарних днів із дня їх проведення.
8. Фаховий іспит з психології буде проводитися у термін з 2 по 29 липня 2018 року.
8. Наказ про зарахування за державним замовленням видається до 20 серпня 2018 року.
9. Наказ про зарахування на місця за кошти фізичних та /або юридичних осіб видається не пізніше 28 серпня 2018 року.
Приймальна комісія для вступу до магістратури факультету психології  працює за адресою: майдан Свободи, 6 (північний корпус ХНУ імені В.Н. Каразіна),  ауд. 419.
Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 15.00; субота, неділя – вихідні.

 

24 квітня

Увага!!! Сесія!!!

 
 

До вашої уваги:

Графік консультацій викладачів під час літньої екзаменаційної сесії 2017/2018 навчального року для студентів 1 – 4 курсів денного відділення

Розклад іспитів під час екзаменаційної сесії 2017/2018 навч. року для студентів 1 – 3 курсів ДЕННОЇ форми навчання

Розклад іспитів під час екзаменаційної сесії 2017/2018 навч. року для студентів 4 курсу ДЕННОЇ форми навчання

 

08 травня

456128 травня український народ разом зі світовою спільнотою віддає данину пам’яті всім жертвам Другої світової війни. Цього дня в більшості країн Європи та світу відзначають День пам’яті та примирення, запроваджений резолюцією Генеральної асамблеї ООН у 2004 році з нагоди 60-ої річниці закінчення Другої світової війни.

8 травня 1945 року Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла «Акт про беззастережну капітуляцію» Збройних сил нацистської Німеччини, що стало завершенням військових дій на території Європи. З цієї нагоди в більшості європейських міст відбулися урочисті заходи та перші всенародні гуляння.

Історія кожного українця, які брали участь у Другій світовій війні — це історія мужності й самопосвяти в ім’я спільної перемоги над агресором.

Каразінський університет традиційно приєднується до вшанування цього дня та проводить низку заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення, а також Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, зокрема планується презентація фільму «Жінки на війні: п’ять історій про харків’янок», акція «Любов, збережена в листах», відкриття виставки «Жіночі долі, обпалені війною» тощо.

Український інститут національної пам’яті просить українців у цей день доповнити одяг червоним маком — символом пам’яті майже 8 мільйонів загиблих співвітчизників та 65 мільйонів убитих у Другій світовій війні у всьому світі.

 

26 квітня

25 квітня на факультеті відбулась традиційна Молодіжна конференція "Вектори психології-2018". Робота велась за такими секціями, як загальна та прикладна психологія. В рамках конференції також проводилися майстер-класи та воркшопи. Усього у заході взяли участь понад 50 молодих науковців з України та Білорусі. Висловлюємо щиру подяку учасникам та організаторам заходу.

 

26 квітня

19 та 20 квітня 2018 року кафедрою педагогіки нашого факультету було проведено Всеукраїнську науково-методичну конференцію «Компетентнісний підхід в освіті та професійній діяльності».
Відкрив конференцію декан факультету Крейдун Надія Петрівна. У своєму виступі вона висвітлила основні питання, пов’язані з упровадженням компетентнісного підходу в закладах освіти.
Завдяки присутності наших колег з Литовського університету наук про здоров’я (м. Каунас), конференція набула статусу Всеукраїнської з міжнародною участю.
У роботі конференції взяли участь 132 науково-педагогічні та педагогічні працівники з різних регіонів України.

Конференцію було висвітлено у медійному просторі. Читати більш докладно...

 

24 квітня

 
 

23 квітня на факультеті психології відбулося урочисте відкриття мобільної бібліотеки. Навчальна аудиторія №417 облаштована табличкою «Буккросинг», адже саме в ній знаходяться книги з психології, які кожен бажаючий може взяти і почитати, або принести і залишити на полицях.

 

24 квітня

 
 

Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "психологія" - Лютенко Руслана (І курс другого магістерського рівня вищої освіти) з абсолютною перемогою (І місце). Також наші вітання Малофейкіній Катерині та Котенко Світлані, які посіли відповідно перше та друге місця у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі "Педагогічна та вікова психологія".

Так тримати! Знай наших! Пишаємося!

 

24 квітня

В межах святкування Дня факультету психології було оголошено конкурс на краще привітання факультету з 18-річчям. До вашої уваги - найкращі з привітань:

 
4514
 

 

23 квітня

 
 

Високоповажні колеги!!! Шановні студенти-психологи!!! Дорогі майбутні психологи!!!

Сьогодні наше професійне свято – Всеукраїнський День психолога!
Ми здійснили, або зараз здійснюємо особистісний вибір на користь найцікавішої науки, найцікавішої практики – психології. Це любов на все життя. Майже 50 років в нашій Alma Mater здійснюється підготовка фахівців-психологів. Велика кількість наших випускників працює в рідній Україні у різних галузях психологічної практики.

Бути психологом – дуже цікаво, бути психологом – дуже відповідально, бути психологом – це бути дослідником усе своє життя, бути психологом – це бути завжди «на одній хвилі» з іншими, бути психологом – це назавжди, де б ти не працював!!!

Нехай нам щастить на нашій професійній ниві. Здоров’я, творчого натхнення, сімейного затишку! Успіхів у навчанні, відмінної літньої сесії нашим студентам, виконання мрій нашим майбутнім студентам!!!!

Зі святом!!!

Ваш факультет

 

23 квітня

 
 

Увага!!! Сьогодні об 11-30 в аудиторії 417 відбудется відкриття мобільної бібліотеки факультету психології. Запрошуються усі бажаючі.

 

22 квітня

 
 

Вітаємо Рахматулліну Альбіну - міс захопленість університету!!!

 

19 квітня

19 квітня група ПС-32 взяла участь в щорічній всеукраїнській акції "За чисте довкілля". Куратор групи - доцент кафедри прикладної психології Сорока А.В. Дякуємо небайдужим студентам, які зробили наше місто кращим! Приєднуйтесь до акції, зробить своє життя яскравим!

 

06 квітня

 
 

Факультет щиро вітає своїх викладачів, співробітників, студентів, майбутніх студентів із великим святом Воскресіння Христового – Великоднем!!!
Нехай у наших серцях панує любов, віра, надія на добро!
Міцного здоров’я, добробуту та миру всім нам. Щастя, сонячного сяйва нашим душам!

Зі Святом!

 

04 квітня

 
 

Раді повідомити, що зовсім скоро - 25 квітня на факультеті психології ХНУ імені В. Н. Каразіна відбудеться традиційна Молодіжна конференція "Вектори психології-2018". До участі запрошуються студенти та аспіранти. 
Термін подачі заявок - до 18 квітня. Для участі необхідно надіслати тези, які будуть опубліковані в збірці матеріалів конференції. 
Більш детальна інформація знаходиться в інформаційному листі. Чекаємо на Вас! 
З усіх питань: 0996283060 - Анастасія або psy.ntukarazin@gmail.com.
ПЕРЕД ОПЛАТОЮ, СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ПСИХОЛОГІЇ ХНУ ІМ КАРАЗІНА, ПРОШУ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ОРГАНІЗАТОРІВ!!!

Завантажити інформлист

 

04 квітня

 
 

За результатами конкурсу на краще наукове видання за 2016-2017 навчальний рік в системі Міністерства внутрішніх справ України монографія «Інтелектуально-емоційний ресурс копінг-поведінки рятувальника» нагороджена дипломом лауреата у номінації «наукові видання».

Вітаємо Олефіра В.О. д. психол. н., професора кафедри загальної психології, як одного із співавторів роботи.

 

29 березня

До вашої уваги - невеликий фотозвіт з Дня відкритих дверей, що відбувся сьогодні на нашому факультеті.

 

29 березня

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської  студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія»!:

І місце: Лютенко Руслан

ІІ місце: Фролова Евеліна

ІІІ місце: Лінець Дарія

Переможці у номінації "Ерудит": Лінець Дарія, Фролова Евеліна

Переможець у номінації "Дослідник": Сиромолотова Ксенія

Переможець у номінації "Тести": Лютенко Руслан

Переможці серед студентів І та ІІ курсів: Винокурова Анастасія, Погановська Поліна

 

27 березня

 
44141
 

Увага!
Підведення підсумків І туру Всеукраїнської олімпіади з психології відбудеться 28 березня о 13-20 в аудиторії 450 (у перерві між ІІІ та ІV парами).
Чекаємо на вас!

 

27 березня

 
 

29 березня
Площа Свободи, 6
10-00
Майбутні першокурсники!
Якщо вас цікавить власна особистість, якщо ви хочете дізнатися, як бути успішним кожного дня, як долати труднощі, як, врешті-решт, бути особистістю, приходь на День відкритих дверей факультету психології.
Екскурсія факультетом, лекції професорів, участь у студентських заняттях, психологічна діагностика власних особливостей, спілкування зі студентами факультету, кава у власному буфеті, і ще багато цікавого.
Чекаємо!!! Зустрічаємось 29.03 за адресою пл. Свободи, 6, у холі о 10-00.

 

27 березня

До вашої уваги - невеликий фотозвіт з Дня відкритих дверей, що відбувся 25 березня.

 

20 березня

741741725 березня 2018 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У межах заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, особливостей вступної кампанії 2018 року.

Початок заходу: о 8:30

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала

Контактна інформація

Телефон: +380 (57) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

Детальну інформацію щодо вступу до університету можна дізнатися на веб-сайті «Абітурієнт Каразінського».

Програма заходу (PDF, 218 Kb)

 

 

20 березня

До вашої уваги інформаційний лист до ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД В ОСВІТІ ТА ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ», що відбудеться 19-20 квітня 2018 року

13 березня

 

Вітаємо учасників І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія»!!!

 

 

12 березня

 
 

Графік відпрацювання занять з 3.03. по 7.03 факультету психології згідно наказу ректора Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна №0202-1/088 від 02.03.2018р.

 

12 березня

 
44141
 

Увага!!! І етап Всеукраїнської  студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» перенесено на 13 березня:
13 березня о 13-40 в ауд. 450
відбудеться І етап Всеукраїнської  студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (теоретична та прикладна психологія).
Запрошуємо всіх бажаючих студентів перевірити свої знання та отримати можливість (в разі перемоги) відвідати чудове місто Переяслав-Хмельницький в квітні місяці та представити наш факультет!!!
Чекаємо на вас!
Оргкомітет

 

06 березня

 
 

Вельмишановні жінки!!!
Приміть щиросердні привітання з нагоди першого весняного свята, свята краси, жіночності – Дня 8 Березня.
Будьте завжди здорові, нехай у сім’ях панує добро, злагода. Творчого натхнення, відданих, вдячних студентів! Весни у серці!!!
Дорогі наші студентки!!!
Зі Святом!!! Нехай виповнюються всі ваші бажання!!! Мрій вам весняних! Світлого кохання!!! Успіхів, удачі!
Найпрекрасніші дівчатка-випускники шкіл, ліцеїв, гімназій!!!
Весна все-ж таки пробиває собі дорогу через снігові кучугури ярким сонячним сяйвом. Давайте ми вже будемо визначатися саме цієї весни: наш вибір – Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, факультет психології. Тут здійснюються мрії!!! Зі святом вас, наші майбутні першокурсниці!

Ваш факультет

 

 

27 лютого

 

Дорогі наші новоспечені магістри психології!

В добру путь!!!

 

 

27 лютого

 
 

Наші високоповажні магістри психології!!!
Наші дорогі випускники!!!
Ми щиро вітаємо вас із закінченням Університету! Починається доросле життя, життя, яке, ми впевнені, буде яскравим, цікавим, натхненним, сповненим любові до психології.
Бути професіоналом-психологом – це почесна та дуже відповідальна місія.
Ми впевнені, випускники факультету психології-2018 впораються із нею на високому професійному рівні, з почуттям глибокої особистісної відповідальності.
В добру путь!!!
Нехай кожен день дарує вам радість, щастя, впевненість у своїх силах!
Будьте здорові, щасливі, нехай удача супроводжує всі ваші справи та починання.
Ваш факультет завжди відкритий для вас.
Ура нашому Університету! Ура нашому факультету! Ура випускникам-магістрам-2018!!!

Ваш факультет

 

26 лютого

 
44141
 

Увага!!! І етап Всеукраїнської  студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» перенесено на 06 березня:
06 березня о 13-40 в ауд. 450
відбудеться І етап Всеукраїнської  студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (теоретична та прикладна психологія).
Запрошуємо всіх бажаючих студентів перевірити свої знання та отримати можливість (в разі перемоги) відвідати чудове місто Переяслав-Хмельницький в квітні місяці та представити наш факультет!!!
Чекаємо на вас!
Оргкомітет

 

20 лютого

 
 

27 лютого 2018року
УРОЧИСТИЙ ВИПУСК СТУДЕНТІВ
13.00 – 13.30 Отримання мантій та перепусток до ХНАТОБ у заступника декана з виховної роботи (ауд.441)
13.30 – 14.00 Фотографування на пам'ять
14.30 – 14.45 Розміщення випускників у великій залі ХНАТОБ
15.00 – 16.30 Урочистий церемоніал випуску студентів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

 

01 лютого

 
 

НАШІ ВІДМІННИКИ (1 семестр 2017/2018 н.р.)

Група ПС-11

Розумна М.В.

Група ПС-31

Сиромолотова К.В.

Група ПС-33

Сова І.І.

Група ПС-43

Фещенко К.А.

Фролова Е.В.

Група ПС-44

Швачко К.В.

Група ПС-51

Костюкова М.В.

Малофейкіна К.О.

Група ПС-61

Васіна М.О.

Зібарова Ю.В.

Саматова О.Р.

Група ПС-62

Галущак А.С.

Нагорна А.Л.

Федорова В.В.

Пишаємося! Так тримати!

 

01 лютого

 
 

22.02.18 о 15.30 запрошуємо чарівних дівчат факультету психології взяти участь у кастингу. Кількість учасниць від факультету у кастингу не обмежена, але обирається від факультету тільки одна студентка.
Кастинг проходить на сцені Великої Актової зали університету

(Центральний корпус):
Перший етап: кожна претендентка презентує виступ у форматі візитної картки і творчого номера (вокал, хореографія, цирковий або оригінальний жанр, гра на музичних інструментах тощо).

Другий етап: дефіле. Кожна учасниця повинна при собі мати туфлі на високих підборах.

 

24 січня

454544 лютого 2018 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У межах заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, особливостей вступної кампанії 2018 року.

Початок заходу: о 8:30

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала

Контактна інформація

Телефон: +380 (57) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

Детальну інформацію щодо вступу до університету можна дізнатися на сайті «Абітурієнт Каразінського».

Програма заходу (PDF, 219 Kb)

 

24 січня

 
41564
 

Шановні студенти пільгового контингенту,
які претендують на соціальну стипендію!
               26 січня вам необхідно надати до деканату заяву та копії наступних документів:

  • Продовжують отримувати: студентський квиток, документи, що підтверджують пільгу
  • Оформлюють вперше: - паспорт
  •  ідентифікаційний код
  • свідоцтво про народження
  • документи, що  підтверджують пільгу    

   

  11 січня

   
   

  Інформація для студентів ІІ курсу (магістри) та керівників дипломних робіт щодо порядку подання робіт на перевірку

  23.01.2018 – подання дипломних робіт студентами ІІ курсу (магістри) заочної форми навчання на перевірку оригінальності;
  23.01.2018 –  подання дипломних робіт студентами ІІ курсу (магістри) денної форми навчання на перевірку оригінальності;
  На кафедру студенти надають:

  1. завершений варіант дипломної роботи: електронний у форматі .doc та роздрукований, які мають бути повністю ідентичними;

  Додатки не включаються до загального обсягу роботи, та до електронного варіанту додатки не потрібно включати.

  1. завдання на дипломну роботу;
  2. подання на дипломну роботу з відгуком наукового керівника;
  3. документи на перевірку оригінальності:
  4. - заява у 2-х екз.;
  5. - протокол контролю оригінальності у 2-х екз.;
  6. - висновок кафедри у 2-х екз.

  Усі документи повинні бути заповненими і підписаними студентом та керівником.
  У разі, якщо студент має друковані роботи, які розміщено в Інтернеті разом із заявою надається примітка із електронною адресою (посиланням на текст роботи).
  Кафедра збирає дипломні роботи та супутні документи та подає технічному спеціалісту на перевірку оригінальності.
  Перевірка робіт триває протягом тижня.

  До вашої уваги - форми заяв для магістрів денної та заочної форм навчання для підготовки до перевірки дипломних робіт на запозичення (антіплагіат) (2018 рік);

  Зразок завдання для виконання дипломної роботи за рівнем вищої освіти "Магістр" (17/18 н.р.)

  Зразок подання дипломної роботи до захисту в Екзаменаційній комісії для рівня вищої освіти "Магістр" (17/18 н.р.)

   

  10 січня

   
   

  15.01.2018  ауд. 449  о 12.00
  ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ПСИХОЛОГІЇ
  Порядок денний:

  1. Формування та затвердження списку кандидатів для внесення у бюлетень для голосування.
  2. Обрання виборних представників факультету із числа студентів для участі у виборах ректора університету.
  3. Різне.

  Виборча комісія студентів факультету психології

   

  27 грудня

   
   

   

  27 грудня

   
   

  До уваги студентів!!!
  Для об’єктивного призначення рейтингових балів студентам навчання за держзамовленням надати документи про досягнення у навчальній та науковій, науково-технічній, громадській та спортивній діяльності
  з 25.12.2017  до  05.01.2018
  оголошується прийом документів, що підтверджують досягнення студентів
  Члени комісії, відповідальні за прийом документів, що підтверджують досягнення студентів у діяльності:
  науковій – Баліцька Анастасія, тел. 0681603610
  громадській –  Тихонова Ольга, тел. 0955701405
  спортивній – Герасімова Романа, тел. 0500759565
  Голова комісії – Коркоць Оксана Іванівна, ауд. 438

  Надаються оригінали документів та їх копії згідно п. 5.16 Правил призначення і виплати стипендій

  За що нараховуються додаткові бали

   

  22 грудня

   
   

  Дякуємо усім студентам та викладачами, які приймали участь у акції " Подаруй дитині свято ". Сьогодні завдяки вам вихованці Харківського Дитячого Туберкульозного санаторію отримають подарунки, тепло та увагу! Студентська Рада факультету разом із першокурснтками приготувала для дітей святкову інтерактивну програму.
  Завдяки вам діти сьогодні поринуть у свято!

   

  19 грудня

   
   

  До уваги студентів пропонується розклад консультацій та розклад екзаменів на найближчу зимову сесію

   

  18 грудня

  17 грудня студeнтська рада факультeту разом із адміністрацією відвідала міський цeнтр утримання тварин.
  Студeнти та викладачі мали змогу подарувати любов, тeпло та смачні подарунки тваринам, кожна з яких шукає нову сім'ю.
  Студeнтська рада висловлює вeлику подяку усім нeбайдужим, хто підтримав акцію “подаруй тeпло братам мeншим”. Завдяки вашій підтримці, кожний мeшканeць притулку став трохи щасливішим.

   

  18 грудня

  15 грудня в університеті відбувся традиційний, вже третій, благодійний Зимовий бал. Чарівні дівчата, галантні хлопці, сяючі обличчя, музика, що зачаровує, чудові танці, казкова атмосфера – все це було того вечора.
  Але головне – сто п’ятдесят тисяч гривень буде перераховано Національній дитячій спеціалізованій лікарні  «ОХМАТДИТ» МОЗ України на придбання апарату УЗД суглобів.
  Щиро дякуємо студентам, викладачам, співробітникам факультету за те, що долучилися до цього благодійного заходу.
  До речі, наш факультетський лот – психологічний тренінг «формула командного успіху» було придбано Каразінською школою бізнесу.

   

  15 грудня

   
   

  Дякуємо всім небайдужим, хто підтримав акцію "Подаруй тепло братам меншим"!

  Усім бажаючим відвідати притулок для тварин 17.12.2017р. - зустріч о 9.15, станція метро "Проспект Гагаріна", вихід до автостанції. Або: о 9.50 за адресою: проспект Гагаріна, 358.

  Тварини з притулку чекають твого тепла та уваги!

   

  12 грудня

  752715 грудня 2017 року в Каразінському університеті з ініціативи Студентської ради відбудеться Каразінський благодійний зимовий бал.

  Елегантні костюми, вишукані сукні і чарівний вальс — це лише маленька частка того казкового міксу емоцій, який відчує кожен присутній.

  Крім того, учасники і гості зможуть долучитися до справжнього дива, адже головна мета вечора — благодійний аукціон, зібрані кошти з якого буде спрямовано на підтримку Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».

  Поспішай зареєструватися для участі в балі — і відчуй атмосферу справжньої казки разом із нами.

  На заході діє дрес-код black-tie.

  Початок заходу: о 17:00

  Місце проведення: майдан Свободи, 6, Північний корпус університету, 1-й поверх, Колонна зала

   

  10 грудня

   
   

  Щиро вітаємо студента другого курсу Максима Рижкова - лауреата премії "Подолання-2017" у номінації "студентське життя"!

  Так тримати! Пишаємось!

   

  30 листопада

  До святкування Всесвітнього дня домашніх тварин.
   
   

  Адміністрація та студентське самоврядування факультету психології запрошують взяти участь в благодійній акції «Даруй добро братам меншим». У розширювачі біля розкладу розташовано скриню для збору корму «Клуб 4 лапи», ковдр, подушок та ошийників для тварин.

  17 грудня (неділя) пропонуємо бажаючим відвідати Центр поводження з тваринами (адреса пр-т Гагаріна, б. 358), де ви матимете змогу подарувати свою увагу котам та собакам з притулку.

  За детальною інформацією звертатися до Студентського Колегіуму (ауд. 448).

   

  30 листопада

  До святкування Дня Святого Миколая.

   
   

  Адміністрація та студентське самоврядування факультету психології запрошують прийняти участь в благодійній акції «Святковий подарунок». У розширювачі біля розкладу розташовано скриню для збору подарунків для вихованців Харківського обласного дитячого туберкульозного клінічного санаторію.

  Виїзд до санаторію планується 18 грудня. Запрошуються бажаючі.

  За детальною інформацією звертатися до Студентського Колегіуму (ауд. 448).

   

  30 листопада

  До святкування Нового року та Різдва

   
   

  Готуємо вбрання для ялинки факультету психології своїми руками! Прикрасимо ялинку саморобками: іграшками та іншими цікавими речами. Відкриття ялинки - 19 грудня.

  Збір саморобок в аудиторії 448 (Студентський Колегіум).

   

  20 листопада

   
   

  Пішла з життя чудова людина, висококваліфікований професіонал, добрий друг, красива жінка, віддана факультету, Університету особистість – Поліванова Олена Євгенівна (1966-2017).

  Світла, добра пам'ять… Пам’ятатимемо завжди…
  Щира вдячність всім за добрі слова про Олену Євгенівну.

  Ми – пам’ятаємо

   

  17 листопада

  Вітаємо пeрший курс з пeрeмогою у конкурсі творчості пeршокурсників “Alma Mater 2017”. Наші - найкащі!

   

  17 листопада

  17 листопада факультет відзначав день студентського самоуправління, коли усі повноваження на факультеті було передано студентам. Закінчився цей яскравий день оголошенням студентів нашого першого курсу переможцями конкурсу творчості пeршокурсників “Alma Mater 2017”.

   

  15 листопада

   
   

   

  02 листопада

   
   

  До уваги абітурієнтів-2018.

  Для участі у конкурсному відборі для зарахування на навчання на факультет психології необхідні наступні сертифікати ЗНО:

  - Українська мова та література;

  - Біологія (профілюючий);

  - Математика або іноземна мова

   

  02 листопада

   
   

  До уваги студентів 4 курсу рівня вищої освіти "бакалавр"; 1,2 курсів рівня вищої освіти "Магістр".

  30 листопада у Колонній залі Північного корпусу (пл. Свободи, 4) відбудеться ярмарок вакансій.

  Запрошуємо усіх бажаючих

   

  30 жовтня

  5 листопада 2017 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

  У рамках заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів.

  Початок заходу: о 8:30

  Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала.

  Програма заходу (PDF, 118 Kb)

  Контактна інформація

  Телефон: +380 (57) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

  Детальну інформацію щодо вступу до університету можна отримати на сайті «Абітурієнт Каразінського».

   

  30 жовтня

  Старт-кар'єра на факультеті психології відбулась за участю успішних випускників різних психологічних спеціальностей. Студенти прослухали майстер-класи про те як стати рекрутером та HR-менеджером, як відкрити дитячий центр та проконсультувати по скайпу, а також про особливості роботи з дітьми аутистами та оволоділи навичками арт-терапевтичної роботи психолога

   

  30 жовтня

   
   

  25 жовтня студенти першого курсу факультету представили свою версію "Осіннього детективу". Сподіваємось на перемогу.

   

  25 жовтня

   
  45
   

   

  18 жовтня

   
   

  До вашої уваги програма заходів на факультеті психології 25 жовтня 2017 року «Старт-кар’єра» о 13.25 -15.00

   

  18 жовтня

   
   

  Студенти та викладачі нашого факультету та ще більш ніж 4 тисячі студентів Харківського університету імені В. Н. Каразіна заспівали духовний гімн України.

  Мистецька акція пройшла сьогодні, 18 жовтня, біля входу у північний корпус ХНУ ім. В. Н. Каразіна. Студенти, викладачі, а також ліцеїсти - загалом 4 624 людини - разом заспівали твір Миколи Лисенка "Молитва за Україну".

  Виконання пісні зафіксували представники Національного реєстру рекордів України у категорії "Виконання духовного гімну України".

  "Українці, вони ментально дуже духовні, і саме виконання духовного гімну об'єднує багатьох людей у прагненні висловити сподівання на краще, сподівання на мир в Україні", - пояснила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

  Вона також зазначила, що рекорд у даній номінації вже кілька разів встановлювали. Останній раз його встановлювали цього ж року у Трускавці. Тоді "Молитву за Україну" заспівали 2 843 людини.

  Сьогоднішню акцію в університеті приурочили до дня народження Миколи Лисенка, який сам був студентом ХНУ.

   

  09 жовтня

   
   

  Вітаємо нашого ювіляра, Кочаряна Олександра Суреновича, з отриманням медалі

  імені В.Н. Каразіна!

   

  06 жовтня

   
  454
   

  Наші вітання з ювілеєм Кочаряну Олександру Суреновичу!

  Нехай кожен день приносить Вам радість, всілякі гаразди. Творчого натхнення, виконання всіх бажань, міцного здоров`я!

  Ваш факультет

   

  06 жовтня

   
  456
   

  10.10.2017 о 15-30 відбудуться загальні збори трудового колективу факультету.

  Порядок денний:

  1. Звіт декана факультету Крейдун Надії Петрівни про роботу у 2016/2017 навчальному році.

  2. Обрання до складу вченої ради факультету.

  Реєстрація з 15-15

   

  29 вересня

   
   

  Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників освіти.

  Дорогі освітяни, ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

  Висловлюємо вам щиру вдячність за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, що повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.
  Нехай на вашому професійному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

  Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління.

  Ваш факультет психології

   

  20 вересня

   
   

  20 вересня студенти факультету психології взяли участь у флешмобі до  Міжнародного дня студентського спорту в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

   

  15 вересня

   
   

  13 вересня відбулася "Посвята в студенти-першокурсники факультету психології".У неформальній, невимущеній атмосфері студенти першого курсу знайомились один з одним та з роботою органів студентського самоврядування факультету.

   

  01 вересня

  Першокурсники створили скульптуру сучасного психолога.

  (01.09.2017, 08-00)

   

  30 серпня

   
   

   

  10 серпня

   
   

  Увага! Інформація для студентів щодо поселення та проживання у гуртожитку:

  Процедура поселення першокурсників у гуртожитку

  Інформація для студентів першого та п`ятого курсів

  Інформація для студентів ІІ-ІV курсів

  Направлення для поселення

   

  05 серпня

   
   

  Факультет щиро вітає перше поповнення 2017 року:

  1. Ткач Валерія Михайлівна 
  2. Дубовик Катерина Вячеславівна 
  3. Пастухова Катерина Станіславівна
  4. Ващенко Давид Олександрович
  5. Платонова Єлізавета Олександрівна
  6. Горюк Ярина Євгеніївна
  7. Урясова Оксана Олександрівна 
  8. Розумна Марія Вікторівна
  9. Нерушенко Єлизавета Ігорівна
  10. Конєва Карина Мушегівна
  11. Ромась Інна Вячеславівна
  12. Літвякова Вероніка Юріївна
  13. Іванчихіна Тетяна Андріївна 
  14. Швець Катерина Іванівна
  15. Сербовка Катерина Русланівна
  16. Кочкіна Катерина Дмитрівна
  17. Бондаренко Катерина Олексіївна 
  18. Світличний Ярослав Вадимович
  19. Гончарова Юлія Ігорівна
  20. Пупкова Анастасія Олександрівна
  21. Нікітіна Олена Олегівна 
  22. Баринська Анастасія Сергіївна
  23. Гаркуша Вероніка Олександрівна 
  24. Циганенко Олена Олегівна
  25. Півненко Олексій Олексійович
  26. Боарь Вікторія Віталіївна
  27. Бугаєвський Костянтин Сергійович
  28. Гаймановський Артем Володимирович
  29. Дейнека Анастасія Василівна
  30. Турчик Софія Олегівна
  31. Орлов В`ячеслав Євгенович 
  32. Фоменко Софія Олегівна
  33. Бухтіярова Єлизавета Дмитрівна
  34. Іванчихіна Ксенія Олександрівна
  35. Вороніна Владислава Вікторівна
  36. Богдановський Сергій Олегович 
  37. Гречанова Діана Романівна 
  38. Ігнатенко Уляна Юріївна
  39. Чернякова Віталія Олександрівна
  40. Трояновський Артемій Станіславович
  41. Дмитрієва Олександра Ігорівна
  42. Тімченко Вячеслав Владиславович
  43. Назарук Ганна Сергіївна
  44. Цигічко Карина Дмитрівна
  Шляєва Каріна Ігорівна

  Ми чекаємо на наступних своїх студентів, яких запрошуємо для укладання контрактів на навчання до приймальної комісії факультету (ауд. 1-52).
  Нагадуємо: слідкуйте за інформацією на сайті факультету.

   

  02 серпня

  У Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна завершився прийом документів на денну та заочну форми навчання за державним замовленням.

  Списки рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням розміщено на стендах приймальної комісії університету. Вступники, які отримали рекомендацію до зарахування та мають намір навчатися в університеті, повинні виконати вимоги до зарахування — до 12:00 5 серпня 2017 року надати особисто до приймальної комісії оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень і додатка до нього, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та копію документа, що посвідчує особу і громадянство, а також підписати друкований варіант власної заяви на вступ.

  Вступники, які вчасно не подали оригінали документів до приймальної комісії, втрачають право на вступ до університету на навчання за державним замовленням.

  Зарахування абітурієнтів на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбудеться 7 серпня 2017 року не пізніше 12:00.

   

  14 липня

   
   

  Випуск - 2017

   

  10 липня

   
  45456
   

  Нагадуємо: на факультеті психології триватиме набір магістрів. Початок прийому документів - 12 липня

   

  03 липня

   
   

  На факультеті відбулася зустріч випускників 1977 року – першого набору на відділення психології Харківського державного університету ім. О.М. Горького. Серед випускників понад 15 докторів та кандидатів психологічних наук, які працюють у провідних установах країни та зарубіжжя.

   

  26 червня

   
   

  Дорогі випускники!!!!!

  Нехай доброю та вдячною буде ваша дорога! Щастя вам, виконання всіх бажань! Професійного натхнення, творчіх успіхів, особистісного зростання!

  Із закінченням Університету!!!

  Пам`ятайте, на факультеті вам завжди раді!

  Завжди ваш факультет

   

  22 червня

   
   

  До відома випускників факультету психології 2017 року
  Повідомляємо що видача дипломів відбудеться 07.07. 2017.
  за графіком:

   

  Денна форма навчання

  Заочна форма навчання

  Магістри

  11.00

  13.00

  Бакалаври

  11.30

  15.00

  Бакалаври (2 вища)

   

  15.30

   

  17 травня

   
   

   

  16 травня

  Психологія - це, безумовно, наука майбутнього, і з цим не можна не погодитися!

   
   

   

  12 травня

   
   

  До уваги студентів 6 курсу!!!

  Для вас є можливість провести попередню перевірку дипломних робіт перед обов`язковою перевіркою на запозичення (антіплагіат) на платній основі.

  За деталями звертатися до аудиторії 2-67 Головного корпусу університету. При собі мати студентський квиток.

   

  11 травня

   
   

  До уваги студентів 6 курсу!!!

  На сайті оновлено форми заяв для магістрів денної та заочної форм навчання для підготовки до перевірки дипломних робіт на запозичення (антіплагіат) (2017 рік)

   

  10 травня

   
   

  Інформація для студентів 6 курсу та керівників дипломних робіт щодо порядку подання робіт на перевірку

  25.05 – подання дипломних робіт студентами 6 курсу заочного відділення на перевірку оригінальності;
  26.05 –  подання дипломних робіт студентами 6 курсу денного відділення на перевірку оригінальності;
  На кафедру студенти надають:

  1. завершений варіант дипломної роботи: електронний у форматі .doc та роздрукований, які мають бути повністю ідентичними;

  Додатки не включаються до загального обсягу роботи, та до електронного варіанту додатки не потрібно включати.

  1. завдання на дипломну роботу;
  2. заява у 2-х екз.;
  3. протокол контролю оригінальності у 2-х екз.;

  Усі документи повинні бути заповненими і підписаними студентом та керівником.
  У разі, якщо студент має друковані роботи, які розміщено в Інтернеті разом із заявою надається примітка із електронною адресою (посиланням на текст роботи).
  Кафедра збирає дипломні роботи та супутні документи та подає технічному спеціалісту на перевірку оригінальності.
  Перевірка робіт триває два дні.

   

  09 травня

  8789 травня відзначається День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, святкування якого традиційно проходить з меморіальними та урочистими акціями пам’яті й примирення, покладанням квітів до пам’ятників і могил солдатів, вшануванням ветеранів.

  Важливо поважати подвиг ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму, які відважно боролись і здобули перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

  Харків став одним з європейських міст, що найбільше постраждали в роки Другої світової війни. Значних втрат зазнав і Харківський університет: його будівлі були пошкоджені, музейні колекції та бібліотека розграбовані, чимало цінних видань та експонатів вивезені до Німеччини. Професори, працівники й вихованці університету помирали від голоду та злиднів, гинули на фронтах, віддавали свої життя як учасники Руху Опору. Представники університетської спільноти протягом війни виявляли неабияку мужність та героїзм, за що були удостоєні високих державних нагород.

  Каразінський пам’ятає безсмертний подвиг студбатівців у роки війни. У музеях університету зберігаються численні експонати й фотографії, копії документів, особисті речі, листи з фронту рідним та близьким, статті в газетах. Поруч із головним корпусом університету знаходиться пам’ятник студбатівцям, які не були професійними військовими, проте боролись на рівні з усіма, віддаючи усі сили й вміння за свободу свого народу. Більшість зі студентського батальйону загинули вже в перші місяці війни, однак вони дали відсіч німецько-фашистським загарбникам й подарували майбутнім поколінням можливість нових звершень.

   

  08 травня

  45458 травня український народ разом зі світовою спільнотою віддає данину пам’яті всім жертвам Другої світової війни. Цього дня в більшості країн Європи та світу відзначають День пам’яті та примирення, запроваджений резолюцією Генеральної асамблеї ООН у 2004 році з нагоди 60-ої річниці закінчення Другої світової війни.

  8 травня 1945 року Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла «Акт про беззастережну капітуляцію» Збройних сил нацистської Німеччини, що стало завершенням військових дій на території Європи. З цієї нагоди в більшості європейських міст відбулися урочисті заходи та перші всенародні гуляння.

  В Україні пам’ятний день встановлено Указом Президента у 2015 році з метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції, висловлення поваги усім борцям проти нацизму та увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності.

  Цього дня вже традиційним стало проведення меморіальних та урочистих акцій, покликаних сприяти консолідації українського суспільства, розумінню тих страшних подій та визнанню внеску ветеранів війни й учасників українського визвольного руху в перемогу над нацизмом, звільненню України від загарбників. Офіційним символом Дня пам’яті та примирення є квітка червоного маку, що виступає своєрідною алюзією на кривавий слід від кулі. Хоча традиція використання символу виникла у країнах Західної Європи після Першої світової війни, вона не є чужою для культури України. В українських народних піснях та думах співається про те, що мак квітне там, де пролилася козацька кров.

   

  23 квітня

   
   

   

  23 квітня

   
   

  До 16 - річчя факультету Психології
  24 квітня об 13.15 (Зимовий сад) - відкриття фотовиставки робіт "Творчість дітей 90-х"

   

  23 квітня

   
   

  Робота психолога вимагає не тільки точних знань, але і спокою власної душі, вміння зрозуміти іншу людину, не ламаючи її, допомогти їй змінити своє життя. Тому в наше професійне свято, в День психолога хочемо побажати вам спокою, терпіння і наснаги, нехай психологія приносить вам не тільки зростання досвіду, але й задоволення!

   

  15 квітня

  У Києві завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія». Наші учасники – студентка VI курсу Семеніхіна Ксенія та студентка IV курсу Костюкова Марина приїхали їз нагородами!
  Щиро вітаємо вас, дівчата!!!

   

  13 квітня

  454515 квітня 2017 року в Каразінському університеті з ініціативи Асоціації випускників, викладачів та друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбудеться традиційний День випускника.

  Alma Mater запрошує випускників, щоб разом згадати роки, проведені за університетською лавою, студентські будні, цікаві лекції, улюблених викладачів, поділитись враженнями від сучасного університету.

  Окрім зустрічей на факультетах, з 11:00 до 14:00 випускники університету зможуть відвідати:

  – Музей історії університету | майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх

  – Музей археології | майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 1-й поверх

  – Центр сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» (виставка польського мистецтва «Кордони/лінії відрізу») | майдан Свободи, 4, вхід з боку Клочківського узвозу (Пасіонарії)

  – Центр інтерактивної науки «ЛандауЦентр» | майдан Свободи, 6, північний корпус університету, вхід з боку готелю «Харків Палас»

  Детальніше з розкладом Дня випускника можна ознайомитись за посиланням.

  Контактна інформація

  Телефон: +380 (57) 719-23-53

   

  10 квітня

   
  5252
   

  До вашої уваги пропонується фотозвіт з дня Кар`єри

   

  10 квітня

   
   

  Студенти факультету психології взяли участь у соціальному моніторингу "Молодь та наркотики", який проводиться Соціологічною Асоціацією України.

   

  05 квітня

   
  45456
   

  20 квітня у Колонній залі Північного корпусу відбудеться виставка магістерських освітніх програм університету і факультету.

   

  05 квітня

   
   

  До вашої уваги програма СТАРТ-КАР’ЄРИ (6 - 7 квітня 2017 року)

   

  04 квітня

   
   

  Раді повідомити, що зовсім скоро - 25 квітня на факультеті психології ХНУ імені В. Н. Каразіна відбудеться традиційна Молодіжна конференція "Вектори психології-2017".

  До участі запрошуються студенти та аспіранти. Термін подачі заявок - до 14 квітня. Для участі необхідно надіслати тези, які будуть опубліковані в збірці матеріалів конференції.

  Більш детальна інформація знаходиться в інформаційному листі. Чекаємо на Вас!

  З усіх питань: 0950902307 - Карина

  Інформаційний лист:

   

  03 квітня

  31 березня на кафедрі прикладної психології відбувся методологічний семінар, присвячений дисертаційному дослідженню старшого викладача Гуляєвої О. В. "Чинники психологічного благополуччя у студентів з обмеженими можливостями здоров`я". Доповідач представила результати теоретичного та експериментального дослідження по темі. В ході дискусії співробітники кафедри обговорили отримані результати і перспективи дослідження. В цілому кафедра високо оцінила роботу Гуляєвой О.В.

   

  03 квітня

   
   

  "Вітаємо Позивайлова Дениса з перемогою у номінації "Містер глядацьких симпатій", ми пишаємось тобою!"

   

  31 березня

   
  4141
   

  До уваги студентів!
  Згідно рішення вченої ради факультету (протокол №1 від 28.01.2017 року) та рішення засідання студентської ради факультету (протокол №16 від 23.01.2017) встановлено наступні вагомі коефіцієнти α для розрахунку рейтингового балу при нарахуванні стипендії студентам факультету:
  Екзамен – 0,5
  Залік – 0,5

   

  31 березня

  На факультеті проходить День відкритих дверей для абітурієнтів.
  Вже відбулася екскурсія по факультету, абітурієнти прослухали разом із другим курсом лекцію з Соціальної психології доцента Поливанової Олени Євгенівни, зараз знайомляться з лабораторією психодіагностики під керівництвом доцента Луценко Олени Львівни, а далі чекає майстер-клас по візуальній психодіагностиці доцента Кочаряна Ігоря Олександровича.
  Всім такого ж продуктивного і приємного дня!

   

  30 березня

   
   

  Вітаємо Валерію Зюзюкіну - Віце-міс університету 2017!

   

  30 березня

  Група  студентів факультету була визнана найкращою серед учасників проекту «Консорціум молодих психологів Харківщини», який проходив за підтримки  Харківської обласної  адміністрації та німецьких партнерів команди GIZ, та був спрямований на підготовку психологів-практиків для роботи у кризових ситуаціях.

  29 березня відбулося урочисте нагородження учасників проекту сертифікатами міжнародного зразку.
  Бажаємо усім студентам факультету наснаги та творчих досягнень в майбутніх наукових проектів з психології!

  Сертифікати учасникам було вручено ректором Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна академіком В.С. Бакіровим при урочистому підведенні підсумків тренінгу.

   

  27 березня

  Шановний абітурієнте! 
  31 березня 2017 року (п'ятниця) під час шкільних канікул запрошуємо на 
  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ФАКУЛЬТЕТУ ПСИХОЛОГІЇ 
  У програмі: 
  * факультетська екскурсія; 
  * можливість відвідати лекції найкращих викладачів факультету; 
  * знайомство з матеріально-технічною базою лабораторії психодіагностики; 
  * участь у майстер-класі з візуальної психодіагностики. 
  День відкритих дверей факультету – це плідне спілкування, яскраві враження та найцікавіша інформація. 
  Ви отримаєте відповіді від студентів, викладачів і керівництва факультету на всі актуальні запитання. 
  Початок: 9.00, 31 березня 2017 року 
  Місце зустрічі: м. Свободи, 6 (Північний корпус), 1 поверх, фойє по центру (зустрінуть наши студенти) 

  ВІДЧУЙ СЕБЕ СТУДЕНТОМ ВЖЕ ЗАРАЗ!

   

  27 березня

   
   

  31 Березня о 13.30 на кафедрі прикладної психології відбудеться методологічний семінар за результатами дисертаційного дослідження на тему "Чинники психологічного благополуччя у студентів з обмеженими можливостями здоров`я" старшого викладача Гуляєвой О.В.

   

  23 березня

  22 березня було проведено семінар для кураторів академічних груп університету. Доценти  факультету психології Гімаєва Ю.А. та Фролова Є.В. представили матеріали щодо профілактики адиктивної та суіцідальної поведенки. Було обговорено ознаки переживання кризового стану студентами та споживання психохімічних речовин.

   

  22 березня

  777

  26 березня 2017 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

  У рамках заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, а також ознайомляться з умовами та Правилами прийому до університету в 2017 році.

  Початок заходу: о 9:00

   

  10 березня

   

  До 203-ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка.

  На факультеті були проведені кураторські години, присвячені творчості Т. Шевченка. Було прочитано уривки з творів Великого автора та обговорена їх значущість для сьогодення.

   

  09 березня

   
   

  Вітаємо переможців першого туру Всеукраїнської студентської олімпіади з психології!!

   

  02 березня

   
   

  Сьогодні на факультеті відбувся перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади з психології. Бажаємо учасникам успіхів!

   

  23 лютого

   
  45456
   

  02 березня відбудеться перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади з психології
  Участь в олімпіаді – це:

  1. Можливість перевірити свої знання;
  2. Отримати бали при нарахуванні стипендії;
  3. Відвідати мальовниче місто центральної України Переяслав-Хмельницький у квітні місяці;
  4. Завести нових друзів.

  Чекаємо на всіх бажаючих студентів 1-6 курсів усіх форм навчання!!!
  Початок реєстрації о 14-30 в аудиторії 450

  Оргкомітет

   

  09 лютого

   
  45456
   

  До уваги студентів денної форми навчання пропонується розклад занять на другий семестр 2016/2017 навчального року

   

  05 лютого

  12 лютого 2017 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

  У рамках заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, а також ознайомляться з умовами та Правилами прийому до університету в 2017 році.

  Окрім цього, всі бажаючі можуть зареєструватися для участі у заході та отримати можливість виграти сувенірну продукцію.

  Початок заходу: о 9:00

  Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала.

  Контактна інформація

  Телефон +380 (57) 707–52–70 — Центр довузівської освіти

  Більш детальну інформацію щодо вступу до університету можна отримати на сайті «Абітурієнт Каразінського».

  Нагадуємо, що факультет психології в рамках заходу запрошує всіх до аудиторії 6-53.

   

  30 грудня

   
   

  Дорогі студенти!
  Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
  Нехай кожен день нового року буде для вас яскравим, сповненим успіхами та усмішками! Вдалої сесії та веселих канікул!
  Вельмишановні колеги!
  Миру та злагоди нам! Здоров’я, терпіння, мудрості, вдячних та допитливих студентів, наукового натхнення!
  Шановні майбутні першокурсники!
  Нехай у новому році здійсняться всі ваші мрії! Нових друзів, досягнення нових висот, яскравих зустрічей у найкращому Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна!
  З Новим роком!
  З новими мріями!
  З новими посмішками!
  З новими успіхами!

   

  21 грудня

   
   

  16 березня 2017 року у Колонній залі Північного корпусу університету буде проведено виставку магістерських освітніх програм. Запрошуємо всіх бажаючих.

   

  16 грудня

  Напередодні Дня святого Миколая факультет психології засяяв прикрасами. Студенти проявили неабияку креативність щодо «вбрання» факультету. Головною є святкова ялинка, яку в цьому році прикрашали студенти першого курсу.

  В свій перший Новий рік в університеті першокурсники «одягнули» ялинку в прикраси, зроблені своїми руками. Кожна з них – це портрет відомого психолога, з трудами, якого вони познайомились протягом першого семестру.

  В гості до студентів на відкриття ялинки прийшов сам святий Миколай. Він побажав всім веселого новорічного настрою та успішної сесії. Продовження свята відбулося за межами університету за участю факультетського інтерактивного театру, який показав виставу «Мандри казковим царством» для вихованців Обласного дитячого туберкульозного клінічного санаторію.

   

  15 грудня

   
  4141
   

  Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення  "Проект постанови Кабінету Міністрів України Про внесення змін до стипендійного забезпечення"

  Пропозиції та зауваження Міністерство освіти і науки України просить надсилати на електронну адресу: i_isaeva@mon.gov.uas_pasichnyi@mon.gov.ua

   

  14 грудня

   
   

  13.12.2016 на факультеті відбулась презентація книги О.К. Дусавицького "Психологія особистості і розвивального навчання". До Вашої уваги пропонується фотозвіт з цієї події:

   

  07 грудня

  6 грудня 2016р. на факультеті відбувся науково-методологічний семінар «Проблема індивідуального досвіду в міждисциплінарній перспективі», який було присвячено сімдесятиріччю від дня народження Олександра Миколайовича Лактіонова (1946-2008рр.), доктора психологічних наук, професора, декана факультету психології.

  На семінари були представлені різноманітні підходи (історичні, психологічні, соціологічні, філологічні) до наукового аналізу проблеми досвіду.

  У проведенні семінару прийняли участь науковці нашого факультету, а також історичного, соціологічного, філологічного.

  Були визначені напрямки міждисциплінарних (міжфакультетських) наукових досліджень, методологічні засади яких сформульовані О.М. Лактіоновим у теорії індивідуального досвіду.

   

  05 грудня

  Фотозвіт з Ярмарку вакансій. Наші студенти із зацікавленістю переймали досвід випускників-роботодавців. Успіхів та наснаги!

   

  30 листопада

   
   

  01 грудня 2016 року  о 12 – 00 у колонній залі Північного корпусу ХНУ імені В. Н. Каразіна відбудеться ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ.  За підтримкою Центру працевлаштування студентів та випускників Ви зможете знайти свою першу роботу у відомих роботодавців міста Харкова. Наші випускники-психологи запропонують Вам цікаве співробітництво та реальні вакансії. Чекаємо Вас на зустріч.

   

  28 листопада

  Наші - серед кращіх на конкурсі "Вища школа Харківщини – кращі імена" !

  Вітаємо Вас, Олено Львівно!

  Так тримати!

   

  28 листопада

   
   

  Нагадуємо, що до 10.12.2016 року триває прийом статей до Вісника харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Серія: "Психологія" , який увійшов до наукометричної бази Index Copernicus

   

  28 листопада

   
   

  До Вашої уваги - відеозвіт з презентації спеціальності "Психологія", яка відбулась 26 листопада у Ландау-центрі

   

  22 листопада

   
   

  Дорогі старшокласники і шановні батьки!
  Факультет психології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна запрошує 26 листопада 2016 (сб) на презентацію спеціальності "Психологія" в Ландау-центр.
  В програмі:
  - Різноманітні тести;
  - Психодраматичні театральні мініатюри;
  - Візуальна психодіагностика;
  - Управління своїми психофізіологічними станами;
  - Елементи пісочної психотерапії та багато іншого.
  Захід проходить з 13.00 - по 15.00 (26.11.2016)
  З нами пізнавально і весело!
  http://landaucentre.org
  Вхід в Ландау центр 30 грн.

   

  18 листопада

  17 листопада в університеті відбувся день студентського самоврядування. У цей день традиційно посади декана та заступників декана займали студенти, а на Площі психологічної свободи відбулася церемонія передачі влади студентському декану.

   

  15 листопада

   
   

  ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
  Запрошуємо Вас взяти участь у науково-методологічному семінарі
  «Проблема індивідуального досвіду В міждисциплінарній перспективі»,
  який присвячується вшануванню пам’яті декану факультету психології, професора О.М. Лактіонова з нагоди його сімдесятиріччя.

  Науково-методологічний семінар відбудеться 6 грудня 2016 р. в ауд. 449 Північного корпусу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (пл. Свободи, 6) о 15:15 годині.

  Семінар буде проведено в форматі Круглого столу, де кожному учаснику надається до 5-ти хвилин для виступу з наступним спільним обговоренням.

  Напрямки роботи Круглого столу:
  - трансформації індивідуального досвіду в умовах суспільних змін;
  - психологічні аспекти індивідуального досвіду;
  - соціологічні виміри індивідуального досвіду;
  - філософські аспекти індивідуального досвіду;
  - роль індивідуального досвіду в межах історичної науки;
  - висвітлення індивідуального досвіду в сучасних медіа;
  - міждисциплінарні перспективи дослідження індивідуального досвіду.
  Тези виступів обсягом до однієї сторінки (Times New Roman, 14 кегль, 1,5 міжрядковий інтервал) прохання надіслати 01.12.2016 на e-mail: psy_applied@karazin.ua.
  Звіт про роботу Круглого столу буде опублікований у Віснику Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, серія «Психологія» і на сайті факультету психології.
  __________________________________________________________________
  Контактні особи: – Калініченко Ганна Єгорівна, Бартізель Ірина Леонідівна

  Тел. 707-51-70, e-mail: psy_applied@karazin.ua

   

  15 листопада

   
   

  Сердечно вітаємо студентку 4 курсу
  Костюкову Марину з отриманням стипендії міського голови «Обдарованість»! Пишаємося тобою, Марино, та сподіваємося на подальше зростання!

   

  15 листопада

   
   

  Шановні студенти та викладачі!
  17 листопада на факультеті психології відбудеться День студентського самоврядування!
  В програмі дня:
  9:35 пл.Психологічної свободи- урочисте відкриття Дня студентського самоврядування
  10:00-12:00- Вся влада - студентам!
  -ауд.445- прийом декана факультета Тихонової О.
  -ауд.444- прийом заступника декана з наукової роботи Марченко К.
  -ауд.441- прийом заступника декана з виховної роботи Герасімової Р.
  -ауд.440- прийом заступника декана з навчальної роботи Зюзюкіної В.
  12:30-13:30- Нарада декана факультету та заступників декана.
  Запрошуються студенти факультету.
  Порядок денний:
  1.Про розвиток студентського самоврядування на факультеті
  2.Про роботу зі студентами, які мають академічні заборгованності
  3.Підведення підсумків дня студентського самоврядування
  4.Нагородження кращіх студентів факультету
  15:30- Галаконцерт конкурсу творчості першокурсників "Альма-Матер 2016".

   

  04 листопада

  Кафедра прикладної психології, під керівництвом доцента Сороки А. В., двадцятого жовтня та третього листопада 2016 р. провела зі студентами 4-го курсу практичні заняття на тему: «Особливості психодіагностичної роботи із неповнолітніми засудженими Курязької В К» та «Специфіка профілактичної і психокорекційної роботи із неповнолітніми засудженими «Групи ризику» Курязької ВК». Заняття проводилися на базі навчально-методичного центру–музею професійних традицій підготовки персоналу ДПтСУ та безпосередньо на території Курязької ВК в кабінеті практичного психолога, а також в приміщенні Курязької середньої школи. Потім було організовано відвідування студентами музею А. С. Макаренко. У проведенні практичних занять приймали участь: – заступник директора Курязької середньої школи Бажан А. В., старший психолог управління ДПтСУ у Харківській обл. майор в/с Шанідзе Д. А., а також практичні психологи Курязької В К – Шаповалова М. І., Тріфонова А. Ю.
  Саме взаємозв’язок теорії та практики дає можливість покращити результативність якості навчання студентів та більш якісно підготувати випускників до виконання своїх обов’язків в різних сферах діяльності.

   

   

  31 жовтня

  27 жовтня 2016 року перший курс факультету психології продемонстрував свою концертну програму "Незакінчена історія" на конкорсі талантів першокурсників "Альма Матер".
  Вітаємо наших студентів з успішним виступом.

   

  31 жовтня

  До вашої уваги фотозвіт з події "Старт кар`єри", яка відбувалась на факультеті з 24.10 по 28.10

  Фотозвіт з презентації Івана Федоренка, директора практичної школи KUZNI7SA

  Фотозвіт з презентації Яни Сингуцької, директора Центру управління кар`єрою

  Фотозвіт з майстер-класу Тренінгового центру В. Черткової PLINE

   

  24 жовтня

  6 листопада 2016 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

  У рамках заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, а також ознайомляться з умовами та Правилами прийому до університету в 2017 році.

  Початок заходу: о 9:00

  Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала.

   

  24 жовтня

   
   

  До уваги студентів 2,3,4,5,6 курсів!!!
  В рамках Фестивалю кар’єри проводиться тиждень презентацій наших роботодавців
  Програма «СТАРТ КАР’ЄРИ»
  2  - 3 курси:
  24 жовтня 2016 року в 13.30 в ауд. 4-35 (Північний Корпус ХНУ імені В. Н. Каразіна) - Презентація «Тренінгового центру Вікторії Черткової "Pline"». Майстер-клас - «Структура характеру». Лектор - директор центру Вікторія Черткова.
  27 жовтня 2016 року в 13-30 в ауд. 4-50 (Північний Корпус ХНУ імені В. Н. Каразіна) - Презентація практичної школи «HR_KUZNI7SA». Майстер-клас «Як отримати круту посаду і ефектно пройти випробувальний термін». Лектор - директор практичної школи Іван Федоренко.
  4 - 6 курси:
  25 жовтня 2016 г.в 13-30 в ауд 4-50 (Північний Корпус ХНУ імені В. Н. Каразіна) - Презентація навчально-виховного комплексу» Школа Бойко». Майстер-клас - «Хочу бути дитячим психологом. Екстрім і щастя роботи в школі». Лектори - команда психологів «Школи Бойко».
  26 жовтня 2016 року в 13-30 в ауд. 4-50 (Північний Корпус ХНУ імені В. Н. Каразіна ) - Презентація Центру управління кар'єри «Кар'єрні можливості студентів - психологів у Центрі управління кар'єри». Лектор - директор центру Яна Сінгуцька.

  28 жовтня 2016 року в 13-30 в ауд. 4-50 (Північний Корпус ХНУ імені В. Н. Каразіна) - Презентація IT-кампанії «Niх Solutions». Майстер-клас - «Кар'єра психолога в IT-сфері». Лектор - керівник напрямку рекрутингу Інеса Степанченко.

   

  05 жовтня

   
   

  Вітаємо Зотову Лілію Миколаївну із відмінним захистом дисертаційної роботи на тему "Життєстійкість у системі факторів внутрішньої картини здоров'я у студентів"!

   

  28 вересня

   
   

  Високоповажні колеги!!!

  Приміть щирі вітання з нагоди Дня працівника освіти!
  Натхнення, терпіння, мудрості, креативу, творчості, міцного здоров’я та щоденного студентського завзяття!
  Зі святом!!!
  Нехай кожен день вас зігрівають яскраві, зацікавлені посмішки наших студентів.

  Ваш факультет психології

   

  28 вересня

  Вельмишановні колеги, дорогі студенти факультету!
  Хочу висловити щиру подяку всім за підтримку. Я впевнена, у нас усе буде добре! Адже кожен із нас – яскрава, креативна, творча індивідуальність. Все, що ми робимо, ми робимо для процвітання нашого рідного Університету, факультету, для людей, для нашої психології. Попереду нові висоти. Ще раз дякую!

  Надія Петрівна Крейдун

   

  28 вересня

   
   

  На засіданні Вченої ради Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, яке відбулося 27.09.2016 року деканом факультету було обрано Надію Петрівну Крейдун. Наші вітання!!!

   

  26 вересня

   
   

  Факультет психології у "Ночі науки". Відеозвіт.

   

  16 вересня

   
   

  21.09.2016 о 15.15 в ауд. 450 відбудуться загальні збори трудового колективу факультету психології. Порядок денний: 1. Обговорення кандидатур на заміщення вакантної посади декана факультету психології.

  До вашої уваги пропонується:

  Звіт про роботу декана факультету психології (2009 – 2016р.р.)

  Програма розвитку факультету психології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

   

  15 вересня

   
   

  Вітаємо випускника нашого факультету Дін Шао Цзе, який успішно захистив дисертацію на тему "Психологічні особливості жінок з гінекологічною патологією"!

   

  01 вересня

   
   

  Дорогі студенти!
  Приміть щирі вітання з Днем знань!
  Нехай кожен день приносить радість відкриття нового, натхнення, успіхи.
  Вітаємо у нашій родині довгоочікуваних першокурсників!!! Віримо в те, що ви починаєте писати найцікавіші сторінки свого життєвого сценарію!

  Високоповажні викладачі!!!
  Здоров`я, терпіння, задоволення, наукових пошуків та творчої наснаги вам на весь навчальний рік!
  Удачі всім! В добру путь!

  Ваш факультет

   

   

  Усі новини

   

Ми у соцмережах

English version

Контакти

Наша адреса: 61077 Харків, пл. Свободи, 6, Харківський національный університет імені В. Н. Каразіна, 438, деканат факультету психології. Телефони: (0572) 707-50-23, 707-51-53, 707-51-70, 707-53-53. E-mail: psychology@karazin.ua