Абітурієнту

До Вашої уваги наш буклет

 

До уваги абітурієнтів, що вступають для здобуття ступеня магістра

1. З 12.07 по 26.07 в ауд. 419 – прийом заяв та документів для вступу до магістратури. Перелік документів:

  1. Заява (заповнюється абітурієнтом в приймальній комісії).
  2. Диплом про вищу освіту та 2 ксерокопії.
  3. Додаток до диплому та 2 ксерокопії.
  4. Сертифікат ЗНО з іноземної мови та 2 ксерокопії.
  5. Додаток з балами ЗНО та 2 ксерокопії.
  6. Паспорт та 2 ксерокопії.
  7. Ідентифікаційний код та 2 ксерокопії.
  8. 3 конверти.
  9. 5 кольорових фотокарток форматом 3х4.

2. Єдиний вступний іспит з іноземної мови проводиться 11 липня 2018 року.
3. Результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови будуть розміщені на інформаційних сторінках  вступників "Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ" не пізніше 14 календарних днів із дня їх проведення.
4. Фаховий іспит з психології буде проводитися 28 липня 2018 року о 9-00,                         ауд. Нова фізична (А/С).
5. Консультація до фахового іспиту 27 липня о 16-00, ауд. Нова фізична (А/С).
6. Наказ про зарахування за державним замовленням видається до 20 серпня 2018 року.
7. Наказ про зарахування на місця за кошти фізичних та /або юридичних осіб видається не пізніше 28 серпня 2018 року.

Приймальна комісія для вступу до магістратури факультету психології                працює за адресою:                                                                                                               майдан Свободи, 6 (північний корпус ХНУ імені В.Н. Каразіна),  ауд. 419.
Графік роботи: з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 15.00; субота – з 10.00 до 15.00, неділя – вихідний.

Завантажити презентацію

Перелік документів для вступу на 1 курс факультету психології

Перелік документів для вступу на факультет психології – ІІ вища освіта

Перелік документів для вступу до магістратури факультету психології

Перелік документів для вступу факультету психології на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста

ПРОГРАМА фахового екзамену з «Загальної психології» (письмово) для абітурієнтів, які вступають на факультет психології за спеціальностю 053 - Психологія (Другий (магістерський) рівень вищої освіти )

ПРОГРАМА співбесіди з «Психології» з абітурієнтами, які вступають на факультет психології за спеціальністю 053 - Психологія (Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти ) (друга вища освіта)

ПРОГРАМА співбесіди з «Прикладної психології» з абітурієнтами, які вступають на факультет психології з інших напрямів та спеціальностей для навчання за спеціальністю 053 – Психологія (Другий (магістерський) рівень вищої освіти)

ПРОГРАМА Фахового екзамену «Вступ до психології» (співбесіда) для абітурієнтів, які вступають на навчання на 2-й курс факультету психології для здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 -Психологія, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста

Навчальні плани на 2017/2018 навчальний рік (денна форма навчання) - бакалавр; магістр

Навчальні плани на 2017/2018 навчальний рік (заочна форма навчання) бакалавр; магістр

Навчальний план на 2017/2018 н.р. (друга вища освіта, заочна форма навчання)

 

Презентація факультету очима студентів:

 

 

 
Чекаємо на тебе у приймальній комісії
 

 

Сертифікати ЗНО

- Українська мова та література;

- Біологія (профілюючий);

- Математика або іноземна мова

 

Наші студенти - найкреативніші - на найкреативніших парах у світі:

 

Презентація факультету в Ландау-центрі:

 

Наші першокурсники радять абітурієнтам:

 

 

 

 

Любов до факультету безмежна:

 

 

Харківський національний університет — один із найстаріших університетів Східної Європи, має статус статус дослідницького університету та займає 2-ге місце у рейтингу найкращих ВНЗ України (за даними 2015 року).
На факультеті психології Харківського національного університету є всі умови для професійного розвитку: функціонує аспірантура, є власне наукове видання, щорічно проводиться студентська наукова конференція, виконуються гранти та науково-дослідні роботи, працює студентське наукове товариство. Велика увага на факультеті приділяється всебічному розвитку особистості студента у науковій, культурній, спортивній сферах, підтримці студентського самоврядування.
Факультет психології славиться своєю якісною освітою та висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом. До складу факультету входять 4 кафедри (кафедра загальної психології, кафедра прикладної психології, кафедра психологічного консультування і психотерапії та кафедра педагогіки) та 2 лабораторії (науково-дослідна психодіагностична лабораторія і лабораторія психології розвитку). Серед викладачів факультету 8 професорів, докторів наук і 31 доцент, кандидат наук. На факультеті створена сучасна база з інформаційного забезпечення навчального процесу і наукової діяльності, яка постійно вдосконалюється. Проведено комунікаційні лінії і функціонують підключення до мережі Інтернет, створена база комп'ютерних тестів. Навчальна база факультету дозволяє сформувати та вдосконалити навички і вміння з організації та проведення соціально-психологічних, психотерапевтичних та бізнес тренінгів, що дозволить вам впевнено почуватися на ринку праці.
Факультет здійснює підготовку магістрів психології (денної та заочної форми навчання), як на базі державного замовлення (бюджет), так і за кошти фізичних або юридичних осіб (контракт). Заочна форма навчання - тільки на контрактній основі.

4741

Причини, через які варто обирати наш факультет

 

 

 

 

 

Ми у соцмережах

English version

 

Контакти

Наша адреса: 61077 Харків, пл. Свободи, 6, Харківський національный університет імені В. Н. Каразіна, 438, деканат факультету психології. Телефони: (0572) 707-50-23, 707-51-53, 707-51-70, 707-53-53. E-mail: psychology@karazin.ua