Абітурієнту

До Вашої уваги наш буклет

До уваги всіх, хто планує навчатися у магістратурі факультету психології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна!

 
 

Вам необхідно:

1. Отримати в деканаті довідку щодо планового строку  завершення навчання та отримання диплому у 2018 році.
2. З 14 травня до 05 червня в ауд. 419 зареєструватися для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (англійська, французька, німецька або іспанська). При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, паперове фото 3х4, по 3 ксерокопії  паспорту, ідентифікаційного коду.
3. Після реєстрації вам буде наданий екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка "Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ", доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому. 
4. Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови проводиться 11 липня 2018 року (додаткова сесія проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти).
5. Результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови будуть розміщені на інформаційних сторінках  вступників "Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ" не пізніше 14 календарних днів від дня їх проведення.
6. З 2 по 26 липня в ауд. 419 – прийом заяв та документів для вступу до магістратури. Перелік документів:

 1. Заява (заповнюється абітурієнтом в приймальній комісії, ауд. 419).
 2. Диплом про вищу освіту.
 3. Додаток до диплому.
 4. Паспорт.
 5. Ідентифікаційний код.
 6. 3 конверти.
 7. 5 кольорових фотокарток форматом 3х4.

7. Фаховий іспит з психології буде проводитися у термін з 2 по 29 липня 2018 року.
8. Надання рекомендацій для зарахування за державним замовленням до 13 серпня 2018 року.
9. Наказ про зарахування за державним замовленням видається до 20 серпня 2018 року. 
10. Наказ про зарахування на місця за кошти фізичних та /або юридичних осіб видається не пізніше 28 серпня 2018 року.

Приймальна комісія для вступу до магістратури факультету психології працює за адресою: майдан Свободи, 6 (північний корпус ХНУ імені В.Н. Каразіна),  ауд. 419.
Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 15.00; субота, неділя – вихідні.

До уваги абітурієнтів з інших напрямів та спеціальностей,  що вступають до магістратури факультету психології                   

1. До 30 травня в ауд. 419 факультету психології зареєструватися для складання додаткового фахового вступного випробування з психології (співбесіда). При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, якщо отримуєте ступінь бакалавра або магістра  у 2018 році, то копію довідки щодо планового строку  завершення навчання та отримання диплому; якщо у попередні роки – копію диплому та додатку до диплому; по 3 ксерокопії паспорту та ідентифікаційного коду.
2. Складання додаткового фахового вступного випробування з психології (співбесіда)  відбудеться 31 травня о 15-20, ауд. 6-38.

 Консультація – 30 травня о 15-20, ауд. 6-38.
3. З 01.06 по 05.06 в ауд. 419 необхідно зареєструватися для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (англійська, французька, німецька або іспанська). При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, паперове фото 3х4.
4. Після реєстрації вам буде наданий екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка "Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ", доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому. 
5. З 02.07 по 09.07 в ауд. 419 – прийом заяв та документів для вступу до магістратури. Перелік документів:

 1. Заява (заповнюється абітурієнтом в приймальній комісії, ауд. 419).
 2. Диплом про вищу освіту.
 3. Додаток до диплому.
 4. Паспорт.
 5. Ідентифікаційний код.
 6. 3 конверти.
 7. 5 кольорових фотокарток форматом 3х4.

6. Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови проводиться 11 липня 2018 року (додаткова сесія проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти).
7. Результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови будуть розміщені на інформаційних сторінках  вступників "Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ" не пізніше 14 календарних днів із дня їх проведення.
8. Фаховий іспит з психології буде проводитися у термін з 2 по 29 липня 2018 року.
8. Наказ про зарахування за державним замовленням видається до 20 серпня 2018 року. 
9. Наказ про зарахування на місця за кошти фізичних та /або юридичних осіб видається не пізніше 28 серпня 2018 року.
Приймальна комісія для вступу до магістратури факультету психології  працює за адресою: майдан Свободи, 6 (північний корпус ХНУ імені В.Н. Каразіна),  ауд. 419.
Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 15.00; субота, неділя – вихідні.

Завантажити презентацію

Перелік документів для вступу на 1 курс факультету психології

Перелік документів для вступу на факультет психології – ІІ вища освіта

Перелік документів для вступу до магістратури факультету психології

Перелік документів для вступу факультету психології на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста

ПРОГРАМА фахового екзамену з «Загальної психології» (письмово) для абітурієнтів, які вступають на факультет психології за спеціальностю 053 - Психологія (Другий (магістерський) рівень вищої освіти )

ПРОГРАМА співбесіди з «Психології» з абітурієнтами, які вступають на факультет психології за спеціальністю 053 - Психологія (Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти ) (друга вища освіта)

ПРОГРАМА співбесіди з «Прикладної психології» з абітурієнтами, які вступають на факультет психології з інших напрямів та спеціальностей для навчання за спеціальністю 053 – Психологія (Другий (магістерський) рівень вищої освіти)

ПРОГРАМА Фахового екзамену «Вступ до психології» (співбесіда) для абітурієнтів, які вступають на навчання на 2-й курс факультету психології для здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 -Психологія, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста

Навчальні плани на 2017/2018 навчальний рік (денна форма навчання) - бакалавр; магістр

Навчальні плани на 2017/2018 навчальний рік (заочна форма навчання) бакалавр; магістр

Навчальний план на 2017/2018 н.р. (друга вища освіта, заочна форма навчання)

 

Презентація факультету очима студентів:

 

 

 
Чекаємо на тебе у приймальній комісії
 

 

Сертифікати ЗНО

- Українська мова та література;

- Біологія (профілюючий);

- Математика або іноземна мова

 

Наші студенти - найкреативніші - на найкреативніших парах у світі:

 

Презентація факультету в Ландау-центрі:

 

Наші першокурсники радять абітурієнтам:

 

 

 

 

Любов до факультету безмежна:

 

 

Харківський національний університет — один із найстаріших університетів Східної Європи, має статус статус дослідницького університету та займає 2-ге місце у рейтингу найкращих ВНЗ України (за даними 2015 року).
На факультеті психології Харківського національного університету є всі умови для професійного розвитку: функціонує аспірантура, є власне наукове видання, щорічно проводиться студентська наукова конференція, виконуються гранти та науково-дослідні роботи, працює студентське наукове товариство. Велика увага на факультеті приділяється всебічному розвитку особистості студента у науковій, культурній, спортивній сферах, підтримці студентського самоврядування.
Факультет психології славиться своєю якісною освітою та висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом. До складу факультету входять 4 кафедри (кафедра загальної психології, кафедра прикладної психології, кафедра психологічного консультування і психотерапії та кафедра педагогіки) та 2 лабораторії (науково-дослідна психодіагностична лабораторія і лабораторія психології розвитку). Серед викладачів факультету 8 професорів, докторів наук і 31 доцент, кандидат наук. На факультеті створена сучасна база з інформаційного забезпечення навчального процесу і наукової діяльності, яка постійно вдосконалюється. Проведено комунікаційні лінії і функціонують підключення до мережі Інтернет, створена база комп'ютерних тестів. Навчальна база факультету дозволяє сформувати та вдосконалити навички і вміння з організації та проведення соціально-психологічних, психотерапевтичних та бізнес тренінгів, що дозволить вам впевнено почуватися на ринку праці.
Факультет здійснює підготовку магістрів психології (денної та заочної форми навчання), як на базі державного замовлення (бюджет), так і за кошти фізичних або юридичних осіб (контракт). Заочна форма навчання - тільки на контрактній основі.

4741

Причини, через які варто обирати наш факультет

 

 

 

 

 

Ми у соцмережах

English version

 

Контакти

Наша адреса: 61077 Харків, пл. Свободи, 6, Харківський національный університет імені В. Н. Каразіна, 438, деканат факультету психології. Телефони: (0572) 707-50-23, 707-51-53, 707-51-70, 707-53-53. E-mail: psychology@karazin.ua