Абітурієнту

До Вашої уваги наш буклет

 

ПРОГРАМА проведення співбесіди з абітурієнтами, що вступають на факультет психології для навчання за напрямом підготовки: 6.030102 - Психологія ( Освітньо-кваліфікаційний рівень – Бакалавр) (друга вища освіта)

ПРОГРАМА фахового іспиту з «Загальної психології» для абітурієнтів, що вступають на навчання на 2-й курс факультету психології для здобуття рівня вищої освіти бакалавра за спеціальністю 053 - психологія, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодого спеціаліста

ПРОГРАМА проведення співбесіди з «Прикладної психології» з абітурієнтами, що вступають на факультет психології з інших напрямів для навчання за спеціальністю 053 – Психологія (другий (магістерський) рівень вищої освіти)

ПРОГРАМА фахового іспиту для спеціальності 053 - Психологія (другий (магістерський) рівень вищої освіти)

Навчальні плани на 2016/2017 навчальний рік (денна форма навчання)

Навчальні плани на 2016/2017 навчальний рік (заочна форма навчання)

Навчальний план на 2016/2017 н.р. (друга вища освіта, заочна форма навчання)

Презентація факультету очима студентів:

 

 

 
Чекаємо на тебе у приймальній комісії
 

 

Сертифікати ЗНО

українська мова та література (рівень базовий);

біологія (профілюючий) (рівень базовий);

історія України (рівень базовий)

 

Наші студенти - найкреативніші - на найкреативніших парах у світі:

 

Презентація факультету в Ландау-центрі:

 

Наші першокурсники радять абітурієнтам:

 

 

 

 

Любов до факультету безмежна:

 

 

Харківський національний університет — один із найстаріших університетів Східної Європи, має статус статус дослідницького університету та займає 2-ге місце у рейтингу найкращих ВНЗ України (за даними 2015 року).
На факультеті психології Харківського національного університету є всі умови для професійного розвитку: функціонує аспірантура, є власне наукове видання, щорічно проводиться студентська наукова конференція, виконуються гранти та науково-дослідні роботи, працює студентське наукове товариство. Велика увага на факультеті приділяється всебічному розвитку особистості студента у науковій, культурній, спортивній сферах, підтримці студентського самоврядування.
Факультет психології славиться своєю якісною освітою та висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом. До складу факультету входять 4 кафедри (кафедра загальної психології, кафедра прикладної психології, кафедра психологічного консультування і психотерапії та кафедра педагогіки) та 2 лабораторії (науково-дослідна психодіагностична лабораторія і лабораторія психології розвитку). Серед викладачів факультету 8 професорів, докторів наук і 31 доцент, кандидат наук. На факультеті створена сучасна база з інформаційного забезпечення навчального процесу і наукової діяльності, яка постійно вдосконалюється. Проведено комунікаційні лінії і функціонують підключення до мережі Інтернет, створена база комп'ютерних тестів. Навчальна база факультету дозволяє сформувати та вдосконалити навички і вміння з організації та проведення соціально-психологічних, психотерапевтичних та бізнес тренінгів, що дозволить вам впевнено почуватися на ринку праці.
Факультет здійснює підготовку магістрів психології (денної та заочної форми навчання), як на базі державного замовлення (бюджет), так і за кошти фізичних або юридичних осіб (контракт). Заочна форма навчання - тільки на контрактній основі.

 

Причини, через які варто обирати наш факультет

 

 

 

 

 

Ми у соцмережах

English version

 

Контакти

Наша адреса: 61077 Харків, пл. Свободи, 6, Харківський національный університет імені В. Н. Каразіна, 438, деканат факультету психології. Телефони: (0572) 707-50-23, 707-51-53, 707-51-70, 707-53-53. E-mail: psychology@karazin.ua